![](http://yu.mk.ua/uploads/files/2024/7/27/news/box3/1255c9805213d4b57db440e2d07ae872.jpeg)
Южноукраїнська громада знову у жалобі: вона провела в останню путь Сергія Дроботуна
Южноукраїнська громада знову у жалобі: вона провела в останню путь 36-річного Героя, старшого лейтен...
Res --> 1
31 березня відбулася 8 сесія Южноукраїнської міської ради під головуванням міського голови Віктора Пароконного, на якій розглянуто 36 питань порядку денного.
В роботі сесії взяли участь 29 депутатів міської ради, перший заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Ганна Мустяца, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Олександр Кольчак, керуючий справами виконавчого комітету Южноукраїнської міської ради Ірина Головченко, виконуючий обов’язки начальника Южноукраїнського відділу Первомайської місцевої прокуратури Могила С.М., старший інспектор – черговий Южноукраїнського відділу Первомайського відділення поліції Головного управління Національної поліції в Миколаївській області Удова Д.С. та мешканці міста.
Міська рада затвердила міські програми та проекти, які долучаються до Програми соціально-економічного та культурного розвитку міста Южноукраїнська на 2016-2020 роки «МАЙБУТНЄ МІСТА БУДУЄМО РАЗОМ», затвердженої рішенням Южноукраїнської міської ради від 03.03.2016 № 97, та внесла зміни до міської комплексної Програми «Турбота» на 2013-2017 роки стосовно забезпечення соціального захисту осіб з обмеженими фізичними можливостями.
Депутатами міської ради визначено мету використання нежитлової будівлі за адресою: вулиця Дружби Народів, 35-В та внесено зміни до бюджету міста Южноукраїнська на 2016 рік.
Внесені зміни до рішення Южноукраїнської міської ради від 22.10.2015 №1625 «Про надання згоди Южноукраїнської міської ради на передачу в комунальну власність територіальної громади міста Южноукраїнська об’єктів соціальної інфраструктури від відокремленого підрозділу «Южно-Українська атомна електростанція» державного підприємства «Національна атомна енергогенеруюча компанія «Енергоатом».
Також, внесено зміни до рішення Южноукраїнської міської ради від 11.12.2015 №7 «Про утворення постійних комісій Южноукраїнської міської ради, затвердження їх складу та обрання голів комісій», обравши головою постійної комісії міської ради з питань законності, правопорядку, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян, оборонної роботи та мобілізації, регуляторної політики та депутатської етики, надання безоплатної первинної допомоги та інших питань Бабича В.В.
Заслухано звіт директора комунального підприємства «Критий ринок м.Южноукраїнська» про стан фінансово-господарської діяльності підприємства, який визнано незадовільним.
В реагування на надходження пропозицій трудового колективу редакції прийнято рішення «Про реформування комунальної установи «Інформаційне агентство «Контакт».
Міською радою прийняті рішення про приватизацію житла, про попереднє погодження розміщення стаціонарних тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності та рішення з питань врегулювання земельних відносин у місті.
Южноукраїнська громада знову у жалобі: вона провела в останню путь 36-річного Героя, старшого лейтен...
Сьогодні медичні працівники Южноукраїнської територіальної громади відзначили своє професійне свято....
За відповідний період до бюджету громади надійшло доходів в сумі 18 479,8 тис. грн., із них:...
До трагічних роковин в Оленівці Южноукраїнська міська бібліотека підготувала інформаційний...
Шановні працівники управління соціального захисту населення! Від імені Южноукраїнської міської ра...
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю медичну спіль...
Відповідно до виявленої потреби, працівники комунального закладу «Територіальний центр соціаль...
Комунальним закладом «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних посл...
Особа вважає себе такою, яка була втягнута у військовий конфлікт, і хоче оформити статус постраждало...
З 25 липня на посаду генерального директора філії ВП «Південноукраїнська АЕС» переведено...