Res --> 1 Офіційний сайт міста Южноукраїнськ | Відбулась зустріч з головами правлінь багатоквартирних будинків міста Южноукраїнська
AA

Відбулась зустріч з головами правлінь багатоквартирних будинків міста Южноукраїнська

14.06.2019 в сесійній залі виконавчого комітету Южноукраїнської міської ради відбулась зустріч проектного менеджера Проекту HOUSES, що фінансується Європейським Союзом Тімшиної С. та регіонального координатора ПРООН в Миколаївській області Гвоздь Т., менеджера проектів ГО «АЕР» Трандофіла С. з головами правлінь багатоквартирних будинків міста Южноукраїнська, представниками структурних підрозділів виконавчого комітету Южноукраїнської міської ради, а також депутатами Южноукраїнської міської ради.

 В процесі зустрічі розглянуто нагальні питання створення та переваги ОСББ; набуття досвіду та напрацювання у сфері ОСББ шляхом пошуку та розробки можливих механізмів підтримки в рамках Проекту HOUSES, що фінансується Європейським Союзом, обміну досвідом і кращими практиками підтримки. Проектним менеджером Проекту HOUSES запропоновано головам правління ОСББ скласти перелік проблемних питань щодо роботи ОСББ для підготовки звернення до Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України для надання роз’яснень. Менеджером проектів ГО «Агентство економічного розвитку» презентовано проект «Револьверний фонд як один із механізмів підтримки ОСББ».

По закінченню проведеної зустрічі головам ОСББ міста Южноукраїнська, які взяли участь та успішно завершили курс тренінгів з питань організації діяльності ОСББ, організаторами були вручені сертифікати від керівника програми ПРООН.

 

Читайте також

До уваги громадських організацій, благодійних фондів, надавачів соціальних послуг та активних мешканців Южноукраїнської громади!

Виконавчий комітет Южноукраїнської міської ради

Запрошуємо взяти участь у проєкті «Миколаївщина. Підтримка суспільно важливих ініціатив у регі...

Відбулись засідання комісії з розгляду проектів планів підприємств і організацій, які належать до комунальної власності

Виконавчий комітет Южноукраїнської міської ради

05 березня 2024 року та 06 березня 2024 року відбулись засідання комісії з розгляду проект...

УКРЯТ оголошує конкурс наукових проєктів у сфері ядерної науки, атомної енергетики та промисловості “Атомні інноватори” - 2024

Виконавчий комітет Южноукраїнської міської ради

Завданням конкурсу є підтримка прикладної науки в Україні та сприяння розвитку новітніх технологій в...