AA

Відбулась зустріч з головами правлінь багатоквартирних будинків міста Южноукраїнська

14.06.2019 в сесійній залі виконавчого комітету Южноукраїнської міської ради відбулась зустріч проектного менеджера Проекту HOUSES, що фінансується Європейським Союзом Тімшиної С. та регіонального координатора ПРООН в Миколаївській області Гвоздь Т., менеджера проектів ГО «АЕР» Трандофіла С. з головами правлінь багатоквартирних будинків міста Южноукраїнська, представниками структурних підрозділів виконавчого комітету Южноукраїнської міської ради, а також депутатами Южноукраїнської міської ради.

 В процесі зустрічі розглянуто нагальні питання створення та переваги ОСББ; набуття досвіду та напрацювання у сфері ОСББ шляхом пошуку та розробки можливих механізмів підтримки в рамках Проекту HOUSES, що фінансується Європейським Союзом, обміну досвідом і кращими практиками підтримки. Проектним менеджером Проекту HOUSES запропоновано головам правління ОСББ скласти перелік проблемних питань щодо роботи ОСББ для підготовки звернення до Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України для надання роз’яснень. Менеджером проектів ГО «Агентство економічного розвитку» презентовано проект «Револьверний фонд як один із механізмів підтримки ОСББ».

По закінченню проведеної зустрічі головам ОСББ міста Южноукраїнська, які взяли участь та успішно завершили курс тренінгів з питань організації діяльності ОСББ, організаторами були вручені сертифікати від керівника програми ПРООН.

 

Читайте також

До відома платників!

Виконавчий комітет Южноукраїнської міської ради

Южноукраїнське управління Головного управління ДФС у Миколаївській області  повідомляє, що відп...

Відбувся семінар на тему: «Нові можливості та виклики для жителів багатоквартирних будинків. Впровадження енергоефективних рішень»

Виконавчий комітет Южноукраїнської міської ради

27.05.2019 в сесійній залі виконавчого комітету Южноукраїнської міської ради відбувся семінар на тем...

Конкурс з відбору мікропроектів, що можуть реалізовуватися за рахунок субвенції з обласного бюджету місцевим бюджетам!

Виконавчий комітет Южноукраїнської міської ради

Миколаївська обласна державна адміністрація оголошує конкурс з відбору мікропроектів, що можуть реал...

Увага!

Виконавчий комітет Южноукраїнської міської ради

Місто Южноукраїнськ постійно виборює звання всебічно безпечного та зручного для проживання міст...