AA

Відбулась нарада з питань попереднього розгляду пропозицій щодо першочергових напрямків розвитку міста та об’єктів інвестування

Відбулась нарада з питань попереднього розгляду пропозицій щодо першочергових напрямків розвитку міста та об’єктів інвестування, які пропонується включити до Перспективного  плану розвитку міста Южноукраїнська на 2019-2021 роки

На виконання доручення Президента України, розпорядженням міського голови від 11.12.2018 №224 – р створено раду з розробки Перспективного плану розвитку міста Южноукраїнська на 2019-2021 роки.

22 грудня 2018 року в залі засідань виконавчого комітету Южноукраїнської міської ради відбулась нарада з питань попереднього розгляду пропозицій наданих виконавчими органами Южноукраїнської міської ради щодо першочергових напрямків розвитку міста та об’єктів інвестування, які пропонується включити до Перспективного  плану розвитку міста Южноукраїнська на 2019-2021 роки.

У нараді взяли участь секретар Южоукраїнської міської ради Дзюбенко Л. П., заступники міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, керуючий справами виконавчого комітету та представники виконавчих органів Южноукраїнської міської ради.

Секретар Южноукраїнської міської ради Дзюбенко Л. П. наголосила, що Главою держави надано доручення органам місцевого самоврядування при розробці Перспективних планів розвитку територій залучати територіальні громади, оскільки – це запорука подальшої демократизації суспільства. Тому продовжується термін анкетування щодо надання пропозицій міста Южноукраїнська до Перспективного плану розвитку нашого міста на 2019-2021 роки членами територіальної громади.

 


 

Читайте також

Роз’яснення Мінрегіону щодо Методики розподілу між споживачами обсягів спожитих у будівлі комунальних послуг

Виконавчий комітет Южноукраїнської міської ради

Наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Україн...