Res --> Офіційний сайт міста Южноукраїнськ | В громаді висаджено 175 дерев та кущів
AA

В громаді висаджено 175 дерев та кущів

За ініціативою відділу екології, охорони навколишнього середовища та земельних відносин Южноукраїнської міської ради в результаті співпраці з комунальним підприємством «Служба комунального господарства» з метою збільшення площі озеленених територій та для забезпечення підтримання екологічного балансу на території Южноукраїнської міської територіальної громади цієї осені висаджено 175 дерев та кущів, зокрема калина, рододендрон розеум елеганс; церцис вічний вогонь; церцис рубі фолс; церцис райзін сан; гортензія пінк роуз; барбарис дартс ред леді; магнолія єллоу лан терн; магнолія аметист флейм; магнолія пікардс рубі; магнолія дайбрек; магнолія мач тіл фрост.

Частина вищезазначених дерев та кущів висаджена на майбутній Алеї Пам’яті  на меморіальному комплексі м.Южноукраїнська та на Алеї Слави на території міського кладовища. Решта зелених саджанців - в різних локаціях міста.

Ці дерева зростатимуть під мирним небом нашої України і приноситимуть користь та радість людям.

 

 

Читайте також

Щороку 5 грудня за підтримки продовольчої і сільськогосподарської організації ООН відзначають Всесвітній день ґрунтів (World Soil Day)

Виконавчий комітет Южноукраїнської міської ради

Вперше з ініціативою установи Всесвітнього дня ґрунтів виступив Міжнародний союз ґрунтознавства (IUS...

Потужність дози радіоактивного випромінення на території Южноукраїнської міської територіальної громади станом на 23.10.2023

Виконавчий комітет Южноукраїнської міської ради

  Станом на 23 жовтня 2023 року потужність дози на території Южноукраїнської міської тери...