![](http://yu.mk.ua/uploads/files/2024/7/27/news/box3/1255c9805213d4b57db440e2d07ae872.jpeg)
Южноукраїнська громада знову у жалобі: вона провела в останню путь Сергія Дроботуна
Южноукраїнська громада знову у жалобі: вона провела в останню путь 36-річного Героя, старшого лейтен...
Res --> 1
28.03.2016 р. в ДЗ «СМСЧ № 2 МОЗ України» проведено планову оперативну нараду на тему «Надання урологічної допомоги в СМСЧ № 2». Нараду розпочала начальник СМСЧ № 2 Стахорська О.В. з оперативної інформації. Лікар-уролог Сєдлов А.С. проаналізував та докладно розповів головним фахівцям та завідуючим структурними підрозділами СМСЧ № 2 про стан надання урологічної допомоги та нагадав спеціалістам, що 27 березня відзначається «День нефролога», а в березні, вже традиційно, Всесвітній день нирки, який підтримало більше 120 країн світу. В 2016 р. він проводиться 11–тий раз, під лозунгом «Хвороба нирок і діти. Діяти раніше, щоб запобігти». Мета події: підвищити обізнаність населення про важливість наших нирок, «другого серця», які відіграють ключову роль в збереженні життя й здоров’я; розповсюджувати інформацію про те, що захворювання нирок зустрічається часто, мають руйнівні наслідки, але піддаються лікуванню при ранній діагностиці і своєчасному лікуванні, особливо в маленьких пацієнтів. Здоров’я нирок закладається в перші роки життя дитини, при умові, що батьки здорові, не мають шкідливих звичок, супутньої соматичної патології і генетичних хвороб нирок в сімейному анамнезі.
Сєдлов А.С. закликав фахівців частіше проводити профілактичні бесіди з батьками дітей з груп ризику та нагадувати їм: не займатися самолікуванням (особливо знеболюючі, жарознижуючі, антибіотики, ліки з реклами та Інтернету); не затягувати візит до лікаря; вживати достатню кількість рідини, здорову їжу; планово вимірювати артеріальний тиск; не зловживати памперсами; своєчасно здавати аналізи після кожного інтеркурентного захворювання, дитячих інфекцій, перед проведенням щеплення, оперативного втручання, особливо таргентним групам – пацієнтам ендокринологічного, урологічного, кардіологічного профілей; навчати дитину дотриманню особистої гігієни; своєчасно проводити санацію хронічних вогнищ інфекції; вести здоровий спосіб життя; одягатись по сезону, бути уважнішими до проблем своїх дітей.
Южноукраїнська громада знову у жалобі: вона провела в останню путь 36-річного Героя, старшого лейтен...
Сьогодні медичні працівники Южноукраїнської територіальної громади відзначили своє професійне свято....
За відповідний період до бюджету громади надійшло доходів в сумі 18 479,8 тис. грн., із них:...
До трагічних роковин в Оленівці Южноукраїнська міська бібліотека підготувала інформаційний...
Шановні працівники управління соціального захисту населення! Від імені Южноукраїнської міської ра...
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю медичну спіль...
Відповідно до виявленої потреби, працівники комунального закладу «Територіальний центр соціаль...
Комунальним закладом «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних посл...
Особа вважає себе такою, яка була втягнута у військовий конфлікт, і хоче оформити статус постраждало...
З 25 липня на посаду генерального директора філії ВП «Південноукраїнська АЕС» переведено...