AA

Увага!

Місто Южноукраїнськ постійно виборює звання всебічно безпечного та зручного для проживання міста, безпечних та зручних місць загального користування, сучасних умов влаштування його соціальної інфраструктури.

 На території міста розташовані і діють сотні об’єктів торгівлі, діяльність яких організовують суб’єкти господарювання різних форм власності. Та нажаль, не всі вони бажають утримувати в належному санітарному та безпечному стані прилеглі до їхніх об’єктів території.

Зокрема, об’єкт торгівлі - супермаркет «Продукти - 160» ТОВ «АТБ - маркет», розміщений за адресою: пр. Незалежності, 25-в,  м. Южноукраїнськ,   Миколаївської області, всередині має сучасне облаштування та певні зручності для його відвідувачів, а зовні територія занедбана і навіть небезпечна для мешканців міста.

Мова йдеться про аварійний стан сходів до центрального входу торгівельного об’єкту, антисанітарний стан прилеглої до об’єкту території, де безпосередньо здійснюється розвантаження товарів тощо.

Попередні спроби достукатись до адміністрації магазину з метою їхнього реагування на зауваження мешканців та влади міста не почуті.

Виконавчий комітет Южноукраїнської міської ради звертається до суб’єктів господарювання міста Южноукраїнська з проханням з настійливою пропозицією привести прилеглу територію до об’єктів сфери торгівлі, ресторанного господарства та сфери послуг в місті Южноукраїнську до безпечного стану для відвідувачів та мешканців міста. Це, принаймні, і санітарний стан Ваших об’єктів, і стан благоустрою території, яка закріплена за вашими об’єктами.

 

Читайте також

До відома платників!

Виконавчий комітет Южноукраїнської міської ради

Южноукраїнське управління Головного управління ДФС у Миколаївській області  повідомляє, що відп...

Відбувся семінар на тему: «Нові можливості та виклики для жителів багатоквартирних будинків. Впровадження енергоефективних рішень»

Виконавчий комітет Южноукраїнської міської ради

27.05.2019 в сесійній залі виконавчого комітету Южноукраїнської міської ради відбувся семінар на тем...

Конкурс з відбору мікропроектів, що можуть реалізовуватися за рахунок субвенції з обласного бюджету місцевим бюджетам!

Виконавчий комітет Южноукраїнської міської ради

Миколаївська обласна державна адміністрація оголошує конкурс з відбору мікропроектів, що можуть реал...