Res --> Офіційний сайт міста Южноукраїнськ | Управління охорони здоров'я Южноукраїнської міської ради інформує
AA

Управління охорони здоров'я Южноукраїнської міської ради інформує

Ось й перший день прекрасного листопада… Переглядаючи медичний календар, визначили три дати, які так тісно пов’язані між собою з одної сторони й кожна окремо дуже важлива.

Отже мова йде про 14 листопада – Всесвітній день боротьби проти діабету. День ендокринолога. 16 листопада – Міжнародний день боротьби з анорексією та 26 листопада – Міжнародний день боротьби з ожирінням.

Спробуємо разом поглибитися в ці теми, будемо розбиратися з чого починати, якщо ви помітили, що щось з вами не так.  Дізнаємося як в цьому напрямку допомагає міська комплексна програма «Охорона  здоров’я в Южноукраїнській міській територіальній громаді» на 2021-2025 рр., поговоримо про дослідження, які необхідно пройти. Ну й звичайно куди без психологічної підтримки, а конкретніше, поговоримо про психоматику даних хвороб. Чи дійсно, анорексія й ожиріння – хвороби недолюблених?  

Буде як завжди інформативно, цікаво й доступно!

Читайте також

Звіт управління охорони здоров’я Южноукраїнської міської ради про виконання міської комплексної програми "Охорона здоров’я в Южноукраїнській міській територіальній громаді"

Управління охорони здоров'я Южноукраїнської міської ради

ЗВІТ управління охорони здоров’я Южноукраїнської міської ради  про виконання міськ...

Про справи сердечні

Управління охорони здоров'я Южноукраїнської міської ради

Людське серце є головним органом кровоносної системи, робота якого забезпечує дихання та живлення тк...