AA

Участь спортсменів КЗ ЮДЮСШ у Відкритому Всеукраїнському кубку на честь Чемпіона Миру з плавання Чижевського Г.Д.

З  31 травня по 2 червня у місті Очакові відбувся Відкритий Всеукраїнський кубок на честь Чемпіона Миру з плавання Чижевського Георгія Дмитровича серед юніорів і плавців категорії «Мастерс». Участь у змаганнях взяли команди з міста Нетішина, Херсона, Одеси, Миколаєва, Южноукраїнська.

Юні плавці комунального закладу «Южноукраїнська дитячо - юнацька спортивна школа в своїх вікових категоріях   показали гарні результати:

  • Дюкарева Єлизавета 50 метрів вільний стиль І місце (2003 рік народження), 200 метрів комплексне плавання І місце (2005 рік народження), 100 метрів вільний стиль І місце (2005 рік народження);
  • Хомич Анастасія 50 метрів на спині І місце (2008 рік народження), 100 метрів на спині І місце (2008 рік народження), 100 метрів комплексне плавання І місце (2008 рік народження);
  • Сисоєв Артем 50 метрів на спині І місце (2008 рік народження), 100 метрів на спині ІІ місце (2008 рік народження), 100 метрів комплексне плавання ІІ місце (2008 рік народження);
  • Агафонов Ігор 50 метрів брас І місце (2008 рік народження);
  • Андрусенко Тимур 50 метрів на спині І місце (2008 рік народження), 100 метрів на спині І місце (2009 рік народження та молодші);
  • Сєкаре Катерина 50 метрів брас І місце (2002 - 2004 роки народження), 200 метрів комплексне плавання І місце (2002 - 2004 роки народження), 100 метрів брас ІІ місце (2002 - 2004 роки народження);
  • Шилов Ілля  100 метрів на спині І місце (2007 рік народження), 50 метрів вільний стиль ІІ місце (2007 рік народження), 50 метрів на спині ІІ місце (2007 рік народження);
  • Редькін Олександр 50 метрів вільний стиль І місце (2006 рік народження), 100 метрів брас ІІІ місце (2006 рік народження), 50 метрів брас ІІІ місце (2006 рік народження);
  • Ільченко Богдан 100 метрів вільний стиль ІІ місце (2005 рік народження), 50 метрів вільний стиль ІІ місце (2005 рік народження), 50 метрів батерфляй ІІ місце (2005 рік народження);
  • Лазоренко Дмитро 100 метрів батерфляй ІІ місце (2009 рік народження та молодші), 50 метрів вільний стиль ІІІ місце (2009 рік народження та молодші), 50 метрів батерфляй ІІІ місце (2009 рік народження);
  • Спотар Олег 50 метрів брас ІІІ місце (2008 рік народження).

У естафетному плаванні 4х50м чоловіки команда КЗ ЮДЮСШ абсолют (Ільченко Богдан, Шилов Ілля, Редькін Олександр, Бобок Дмитро) посіли ІІ місце, 4х50м чоловіки абсолют (2008 - 2009 та молодші) (Лазоренко Дмитро, Сисоєв Артем, Андрусенко Мимур, Агафонов Ігор) - ІІ місце, 4х50мвільний стиль чоловіки абсолют (Шилов Ілля,  Редькін Олександр, Сисоєв Артем. Ільченко Богдан) - ІІІ місце;

  • Муранов Михайло 50 метрів брас ІІІ місце (2007 рік народження).

Участь у таких змаганнях сприяє популяризації та подальшому розвитку плавання,  підвищенню спортивної майстерності  юних плавців.

Читайте також

Турнір з плавання

Управління молоді, спорту та культури Южноукраїнської міської ради

21 та 22 січня 2020 року у місті Миколаєві відбувся Відкритий Чемпіонат Миколаївської області з плав...

Відбувся турнір з волейболу

Управління молоді, спорту та культури Южноукраїнської міської ради

16 січня 2020 року в комунальному закладі «Южноукраїнська дитячо - юнацька спортивна школа&raq...

Турнір з сумо

Управління молоді, спорту та культури Южноукраїнської міської ради

З 10 по 14 січня 2020 року у місті Ерд (Угорщина) відбувся міжнародний турнір класу «А»...

Відбулися змагання з плавання

Управління молоді, спорту та культури Южноукраїнської міської ради

28 грудня 2019 року відбулися змагання з плавання, присвячені Новорічним святам. В змаганнях прийнял...

Турнір з футболу

Департамент соціальних питань та охорони здоров’я Южноукраїнської міської ради

27 грудня 2019 року на відділенні футболу комунального закладу «Южноукраїнська дитячо - юнацьк...

Турнір з тенісу

Управління молоді, спорту та культури Южноукраїнської міської ради

26 січня 2020 року відбувся Новорічний турнір з настільного тенісу. Участь у змаганнях прийняли кома...