Res --> 1 Офіційний сайт міста Южноукраїнськ | У Южноукраїнську відбувся меморіальний захід до Дня Героїв Небесної Сотні
AA

У Южноукраїнську відбувся меморіальний захід до Дня Героїв Небесної Сотні

У Южноукраїнську відбувся меморіальний захід до Дня  Героїв Небесної Сотні. У міському історичному музеї, де представлена тематична експозиція «Небесна Сотня: епізод нашої історії» зібралися представники органів місцевого самоврядування, депутати Южноукраїнської міської ради, військові, волонтери, представники підприємств та організацій міста.

Головним гостем заходу став учасник майдану – сотник четвертої сотні та справжній борець за волю та наш земляк Геннадій Культа, який поділився своїми спогадами про ті нелегкі дні. До присутніх зверталися секретар Южноукраїнської  міської ради Олександр Акуленко та начальник 1 відділу Вознесенського районного територіального центру комплектування соціальної підтримки Микола Живогляд.

Отець Ігор Ворона настоятель храму Всіх Святих Українського Народу (УГКЦ), який ще з часів Майдану надає волонтерську та духовну допомогу, відслужив Панахиду за невинно убієнних українців з часів Майдану і до теперішнього часу. Також, вшановуючи Героїв Небесної Сотні і всіх загиблих захисників суверенітету України, присутні поклали квіти та запалили свічки біля стенду «Героїв Небесної сотні». 

На останок, учасники заходу взяли участь у щорічній всеукраїнській «тихій» акції «Ангели пам’яті».

 

 

Читайте також

Обласна акція "Ми вистоїмо!"

Управління молоді, спорту та культури Южноукраїнської міської ради

13 червня 2024 року Южноукраїнська міська територіальна громада приєдналася до обласної акції «...

Ансамбль скрипалів Южноукраїнської мистецької школи нагороджений дипломом  ІІІ премії П'ятого всеукраїнського конкурсу юних скрипалів та віолончелістів імені Вадима Червова

Управління молоді, спорту та культури Южноукраїнської міської ради

Ансамбль скрипалів Южноукраїнської мистецької школи нагороджений дипломом  ІІІ премії П'ято...

Вітаємо з перемогою!

Управління молоді, спорту та культури Южноукраїнської міської ради

Дванадцятирічний Давид Іваненков, учень Южноукраїнської мистецької школи, посів II місце у сере...