AA

У ВП ЮУАЕС пройдуть антитерористичні навчання

22-23 травня у ВП «Южно-Українська АЕС» відбудуться тактичні навчання антитерористичної спрямованості. Вони проводяться згідно із затвердженим графіком.

Керівництво ВП ЮУАЕС заявляє про свою прихильність принципам фізичного захисту і розвитку культури захищеності, а також веде активну роботу з модернізації та розвитку  технічної складової  системи фізичного захисту.

«На ЮУАЕС реалізуються заходи, які націлюють персонал АЕС та працівників підрядних організацій на попередження будь-яких протиправних дій з боку  як зовнішніх, так і внутрішніх правопорушників. Персонал регулярно інструктують, як діяти у разі виявлення підозрілих предметів, встановлення сторонніх осіб, які можуть бути причетними до протиправних дій щодо ядерних установок, радіоактивних матеріалів та інших об’єктів, пов’язаних з ними», - зазначив  заступник генерального директора ВП ЮУАЕС з   фізичного захисту та режиму Іван Жебет.

Одним із критеріїв оцінки  рівня культури захищеності об’єкта, перевірки  готовності   персоналу протидіяти можливим загрозам, поглиблення розуміння процедур реагування є щорічне проведення навчань та тренувань антитерористичної спрямованості. Вони є важливою та найбільш ефективною формою підготовки і перевірки  готовності сил та засобів учасників, які залучаються до забезпечення фізичного захисту  АЕС.   

Захист об`єктів ядерної енергетики від терористичних загроз є одним з пріоритетних завдань ДП «НАЕК «Енергоатом», особливо зараз, коли Україна перебуває фактично у стані неоголошеної війни. Питання протидії ядерному тероризму набуває особливої гостроти, а відтак і пошуку нових рішень та підходів до забезпечення надійного захисту як об’єктів ядерно-енергетичного комплексу, так і радіоактивних матеріалів.

Читайте також

Талановиті школярі з міста-супутника ЮУАЕС пройшли до фіналу конкурсу «Енергоатом: робимо Україну світлішою»

Управління інформації та громадських зв’язків ВП ЮУ АЕС

У інформаційному центрі ВП ЮУАЕС «Імпульс» 20 травня пройшов відбірковий тур міжрегіонал...

Спеціалісти ВП ЮУАЕС разом з южноукраїнськими гімназистами розпочали реалізацію спільного проекту «STEM - професії майбутнього»

Управління інформації та громадських зв’язків ВП ЮУ АЕС

11 травня спеціалісти управління інформації та громадських зв’язків Южно-Української АЕС спіль...

Гімназистка міста-супутника ЮУАЕС Вікторія Кавака посіла II місце на Всеукраїнському конкурсі рефератів «Ядерна енергія і світ»

Управління інформації та громадських зв’язків ВП ЮУ АЕС

Учениця гімназії міста-супутника ЮУАЕС Вікторія Кавака з роботою «Ставлення мешканців Южноукра...

Олександрівській ГЕС - 20 років

Управління інформації та громадських зв’язків ВП ЮУ АЕС

Олександрівській гідроелектростанції, яка входить до складу каскаду ГЕС-ГАЕС Южно-Українського енерг...