AA

Турнір з плавання

 

16 листопада 2019 року відбувся Чемпіонат Південного регіону з плавання, присвячений  VІІ річниці ФОК «Водограй». В змаганнях прийняли участь близько 180 учасників з міст Кропивницького, Вознесенська та Южноукраїнська.

Вихованці відділення плавання комунального закладу «Южноукраїнська дитячо - юнацька спортивна школа»  показали гарні результати та в своїх вікових категоріях   вибороли такі місця:

 

Хоміч Анастасія                                           І місце 50 м брас

Хоміч Анастасія                                           І місце 50 м на спині

Сучков Андрій                                              І місце 50 м батерфляй

Сучков Андрій -                                            І місце 100 м батерфляй

Кучерявенко Дар'я                                       І місце 100 м брас          

Сіроченко Аліна                                          І місце 50 м брас

Вицина Дмитро                                           І місце 50 м брас

Вицина Дмитро                                           І місце 100 м брас

Шилов Ілля                                                  І місце 50 м на спині

Лукашов Дмитро                                         І місце 100 м на спині

Михайлов Олег                                           ІІ місце 50 м брас

Лазоренко Олеся                                         ІІ місце  батерфляй

Сисоєв Артем                                              ІІ місце 50 м на спині

Сисоєв Артем                                              ІІ місце 100 метрів комплексне плавання

Марченко Євгенія                                       ІІ місце 50 м вільний стиль

Михайлов Олег                                           ІІ місце 100 м брас

Ганусяк Дар'я                                               ІІ місце 100 м брас

Редькін Олександр                                      ІІ місце 50 м брас

Демченко Вікторія                                      ІІ місце 100 м вільний стиль

Ільченко Богдан                                           ІІ місце 100 м вільний стиль                                

Кучерявенко Дар'я                                      ІІ місце 50 м брас

Ніколаєв Клим                                            ІІІ місце 50 м брас

Бойко Сергій                                               ІІІ місце 50 м брас

Сіроченко Аліна                                          ІІІ місце 50 м батерфляй

Дюкарева Єлизавета                                   ІІІ місце 50 метрів вільний стиль

Ніколаєнко Клим                                        ІІІ місце 100 метрів брас

Бойко Сергій                                               ІІІ місце 100 метрів брас

Богданович Тімур                                       ІІІ місце 100 метрів брас

Сідоров Максим                                          ІІІ місце 1000 метрів батерфляй

В комбінованій естафеті 4х50 м  команда дівчат у складі Хоміч Анастасії, Кучерявенко Дар'ї, Лазаренко Олесі та Марченко Євгенії посіла ІІ місце.

Участь у таких змаганнях сприяє популяризації плавання серед дітей та підлітків, виявлення рівня підготовки спортсменів, отриманню змагального досвіду; виявленню кращих спортсменів відділення..


Бажаємо тренерам - викладачам з плавання

Зайцевій Олені Іванівні,

Булашу Леоніду Миколайовичу,

Богославець Ользі Валеріївні

талановитих, наполегливих учнів, ще більше перемог в майбутньому.

 

 

Читайте також

Турнір з плавання

Управління молоді, спорту та культури Южноукраїнської міської ради

17 та 18 жовтня 2020 року відбувся VІ Всеукраїнський турнір з  плавання, присвячений пам’...

Настільний теніс

Управління молоді, спорту та культури Южноукраїнської міської ради

17 жовтня 2020 року відбулася Першість  комунального закладу «Южноукраїнська дитячо - юна...

Турнір з плавання

Управління молоді, спорту та культури Южноукраїнської міської ради

13 жовтня 2020 року в малій спортивній залі  ЮЗШ №3 відбулося спортивне свято «Козацький...

Змагання з футболу

Управління молоді, спорту та культури Южноукраїнської міської ради

12 жовтня 2020 року відбулися змагання з футболу, присвячені Дню Українського козацтва на прекрасном...

Чемпіонат України з сумо

Управління молоді, спорту та культури Южноукраїнської міської ради

  З 7 по 11 жовтня  2020 року у місті Вінниці відбувся Чемпіонат України з сумо серед ю...

Відбулися змагання з волейболу

Управління молоді, спорту та культури Южноукраїнської міської ради

9 жовтня 2020 року в спортивній залі ЮЗШ №3 відбулися змагання з волейболу, присвячені Дню Українськ...

До відома мешканців міста!

Управління молоді, спорту та культури Южноукраїнської міської ради

На виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 9 грудня 2015 року № 1045 «Про затвердже...

Турнір з футболу

Управління молоді, спорту та культури Южноукраїнської міської ради

3 жовтня 2020 року в місці Вознесенську  відбувся турнір з футболу, присвячений Дню фізичної ку...

 Турнір з настільного тенісу

Управління молоді, спорту та культури Южноукраїнської міської ради

3 жовтня 2020 року у місті Вознесенську відбувся відкритий суботній турнір з настільного тенісу. Уча...