AA

Турнір з дзюдо до Дня Європи

03 травня 2019 року на базі відділення дзюдо комунального закладу «Южноукраїнська дитячо - юнацька спортивна школа» відбувся турнір з дзюдо до Дня Європи серед юнаків та дівчат 2006 років народження та молодших . Юні спортсмени на цих змаганнях продемонстрували свій рівень підготовки, отримали змагальний досвід та позитивні емоції. В результаті запеклої боротьби місця розподілились наступним чином

І місця вибороли Шкепаст Роман (вагова категорія до 22 кг), Бабенко Дмитро (вагова категорія до 25 кг), Покидько Богдан вагова категорія до 28 кг ,Зубов Георгій, (вагова категорія до 32 кг), Довгань Артем (вагова категорія до 36 кг), Довгань Кирило (вагова категорія до 40 кг),  Левицька Яна (вагова категорія до 44 кг), Валяніс Артем (вагова категорія  +44 кг).

ІІ місця посіли Яременко Вікторія, Заєць Олександр, Ярошенко Матвій, Гладких Микола, Сілін Арістарх, Малій Олександр, Яковлев Володимир, Седак Денис.

ІІІ місця здобули Суботін Сергій, Роговий Ігор, Фунтіков Денис, Коваленко Анна, Оголенко Ілля, Сиволап Всеволод, Губко Лев, Мордель Владислав, Рогожинський Євген, Пахотін Тимофій, Лушніков Антон.

День Європи – це символ започаткування нової успішної моделі мирної співпраці між державами, що ґрунтується на спільних цінностях та інтересах. Відзначення Дня Європи в Україні - це важливий крок у зміцненні самоідентифікації України як європейської держави, причетної до традицій і цінностей Європи. 

Читайте також

Відбувся турнір з волейболу

Управління молоді, спорту та культури Южноукраїнської міської ради

6 жовтня 2019 року на базі ЮЗШ №3 відбувся турнір з волейболу, присвячений Дню працівників освіти. У...

До Всесвітнього дня туризму

Управління молоді, спорту та культури Южноукраїнської міської ради

  21 вересня в міському парку відбувся розважальний захід до Всесвітнього дня туризму....

День фізичної культури і спорту

Управління молоді, спорту та культури Южноукраїнської міської ради

13 вересня у центрі дитячої та юнацької творчості відбулася урочиста зустріч з нагоди відзначення Дн...

Змагання з настільного тенісу

Управління молоді, спорту та культури Южноукраїнської міської ради

14 вересня 2019 року відбувся  Відкритий турнір з настільного тенісу, присвячений Дню  фіз...