AA

Танці на Говерлі: на вершині встановлено новий рекорд

Минулого тижня представники Студії соціальних танців «ALMA BAILANDO» Южноукраїнськ (керівник Віктор Рибін), в складі команди з інших сальса-студій країни, брали участь в поїздці до Дня незалежності України в Карпати.

Це було не проста подорож. Сальса-тур «Говерла 2018» відкрив нову віху в історії соціальних танців нашої країни! Учасники  брали участь у встановленні національного рекорду України! 107 осіб з 7 міст станцювали на Говерлі кубинські танці! Це була Руеда (особливий вид сальси) і танцювальна анімація.

Говерла багато бачила, але такої кількості людей (причому різного віку), які не просто зійшли на неї, а й танцювали в одній групі, ще не було! Тому практично всі, хто був на горі, оточивши нас, підтримували, вели зйомки і плескали. А частина бажаючих приєдналися до анімації! Причому це було не просто, враховуючи нерівну поверхню і наявність великої кількості каменів.

Присутній офіційний представник Національного Реєстру Рекордів України підтвердив встановлення рекорду країни в номінації «Наймасовіше Виконання кубінського танцю на Говерлі»! Попередня танцювальна група, яка володіла рекордом на Говерлі, складалася з 30-35 чоловік.

Кожній сальса-студії був вручений Сертифікат про встановлення рекорду і, як пам'ятний подарунок, Книга рекордів України!

Організатором поїздки і встановлення рекорду виступила Студія танців «Social Dance Club» Миколаїв (керівник Костянтин Горлов), від імені якої всім учасникам були вручені пам'ятні медалі за підкорення Говерли. Цікаво, що вперше цей клуб танцював на Говерлі в 2011 році, і тоді в танцях брало участь 20 чоловік, тільки з Миколаєва. Рекордне сходження було четвертим

Крім Миколаєва та Южноукраїнська, в цьому турі брали участь сальса-клуби з Тернополя, Кривого Рогу, Одеси, Черкас і Херсона.

Тепер наше командне фото і відео танцю потраплять в каталог Національного Реєстру Рекордів України (Книга рекордів України)!

Цей рекорд знаменний ще й тим, що ми перші з Южноукраїнська зареєстровані в Національному Реєстрі! Вітаємо!

 

Читайте також