AA

Співпрацюючи з батьками ми допомагаємо дітям

З початком нового навчального року в загальноосвітніх школах м. Южноукраїнська проводились загальношкільні батьківські збори, в яких приймала участь завідувач сектору профорієнтації відділу надання соціальних послуг Южноукраїнської міської філії Миколаївського обласного центру зайнятості Оксана Пурло.

Для батьків, діти яких навчаються в ЗОШ №2 та №4, представник служби зайнятості довела інформацію про послуги, які надає служба зайнятості для молоді, ознайомила з питаннями щодо формування свідомого підходу батьків до професійного  визначення власної дитини, наголосивши, що профорієнтацію потрібно розпочинати з дитинства, тобто закласти з перших років життя фундамент, аби згодом дитина з більшою впевненістю змогла визначитися в профорієнтаційному просторі. Адже всі здібності та навики, характер та типи темпераменту, на предмет яких дитину тестуватимуть та визначатимуть її здібності до професійної діяльності, можуть закласти самі ж батьки.

Також Оксана Пурло повідомила про можливість проходження тестування у дистанційному форматі без відвідування служби зайнятості. Це можна зробити, скориставшись сервісом он-лайн тестування – Платформою Державної служби зайнятості з профорієнтації та розвитку кар’єри, яка  створена з метою наближення профорієнтаційних послуг центрів зайнятості до всіх, хто планує свій професійний шлях.

Спільна робота проводилася у формі діалогу, в якому присутні взяли активну участь. За допомогою фахівця служби зайнятості, батьки прийшли до висновку, що саме зараз старшокласникам необхідно заздалегідь визначитися зі сферою діяльності, в якій вони зможуть максимально розкрити свій потенціал. 

 

Читайте також

Відбулося засідання координаційного комітету сприяння зайнятості населення міста Южноукраїнська

Южноукраїнська міська філія Миколаївського обласного центру зайнятості

Днями за ініціативи Южноукраїнської міської філії Миколаївського ОЦЗ відбулося засідання координацій...