AA

Соціальний захист жінок

Днями в приміщенні Южноукраїнської міської філії Миколаївського обласного центру зайнятості відбувся семінар для жінок «Жінка на ринку праці».

Даний захід проведено з метою формування у жінок позитивного і свідомого ставлення  до активного процесу працевлаштування та підвищення рівня внутрішньої мотивації до досягнення власних професійних цілей.

Для надання більш розширеної та достовірної інформації до участі в семінарі було запрошено фахівця Вознесенського місцевого центру з надання безоплатної вторинної допомоги Анну Зоткіну, яка поінформувала присутніх про те, що за допомогою фахівців вищезазначеного центру можна отримати безкоштовно правову інформацію та консультації з правових питань. Також А. Зоткіна повідомила про можливість надання допомоги в складенні заяв, скарг та інших документів не процесуального характеру.  

Ще однією із запрошених до заходу була фахівець Державної виконавчої служби м. Южноукраїнська Марина Мазур, яка повідомила присутніх про зміни в законодавстві стосовно стягнення аліментів та посилення відповідальності недобросовісних батьків, а також розповіла, як захищати свої права та протидіяти домашньому насильству.

По закінченню заходу присутні ставили питання та отримали змістовні та інформативні відповіді на них.

 

Читайте також

Відбулося засідання координаційного комітету сприяння зайнятості населення

Южноукраїнська міська філія Миколаївського обласного центру зайнятості

Наприкінці березня за ініціативи Южноукраїнської міської філії Миколаївського обласного центру зайня...