Res --> Офіційний сайт міста Южноукраїнськ | Служба у справах дітей вітає всіх з Міжнародним днем захисту дітей!
AA

Служба у справах дітей вітає всіх з Міжнародним днем захисту дітей!

Уже традиційно 1 червня відзначається Міжнародний день захисту дітей – «International Day for Protection of Children» ‒ прекрасне свято радості та надії.

Саме в дітях продовження роду людського й здійснення своїх мрій і сподівань на краще. Дорослі прагнуть, щоб діти зросли здоровими та радісними, прославляли свої родини і рідний край.

Рішення про відзначення Міжнародного дня захисту дітей саме першого червня прийняла Міжнародна демократична федерація жінок у листопаді 1949 року. Перший Міжнародний день захисту дітей було відзначено ще в 1950 році.
ООН підтримала ініціативу федерації та оголосила захист прав, здоров'я і життя дитини одним із пріоритетів у своїй діяльності.

В Україні цей день відзначається із 1998 року. У 1991 році Україна приєдналася до Конвенції ООН про права дитини, згідно з якою кожна держава зобов'язана поважати та заохочувати право дитини на всебічну участь у культурному і творчому житті, забезпечувати їй повноцінне дозвілля й відпочинок та сприяти наданню для цього відповідних можливостей.

Кожна дитина має повне право бути захищеною, розвиватися й навчатися для кращого майбутнього. Це не лише веселе свято для самих дітей, а й нагадування суспільству про необхідність захищати права малечі, прагнути, щоб усі діти росли щасливими і в майбутньому стали хорошими батьками і громадянами своєї країни.

Проте сьогодні наші діти звикають до звуків сирен. Самі встановлюють на телефоні програму «Повітряної тривоги». Досі рахують втрати ворога, збиті літаки та ракети…

Наші діти малююють війну, співають «Червону калину» і мріють про Перемогу. Тепер для них супергерої - наші військові. Їхні батьки…

Щасливе дитинство у мирній Україні - це ми маємо обов`язково повернути нашим дітям, новому поколінню. І діти нам вірять! Вони з’являються на світ, щоб зробити його кращим, а нас - щасливими! День захисту дітей  це не лише 1 червня. З 24 лютого - кожного дня…

Робіть приємні спогади дітям про найкращий період життя.

Знаходьте добрі слова та більше часу для дітей.

Здійснюйте їхні дитячі мрії!

Вони ще встигнуть бути дорослими.

Читайте також

 Вітаємо з Днем усиновлення!

Служба у справах дітей Южноукраїнської міської ради

У звʼязку із реформою церковного календаря в Україні, день християнського свята Віри, Надії, Любові...

Патріотичне виховання дітей

Служба у справах дітей Южноукраїнської міської ради

Патріотичне виховання дітей є важливим завданням для будь-якого суспільства, оскільки це сприяє форм...

"Складні діти"

Служба у справах дітей Южноукраїнської міської ради

"Складні діти" - це вираз, який може вказувати на дітей з особливими потребами, які м...

Рейд «Діти вулиці»

Служба у справах дітей Южноукраїнської міської ради

10.08.2023 року службою у справах дітей Южноукраїнської міської ради спільно з  представниками...