AA

Слова вдячності

На передодні новорічних та різдвяних свят комунальний заклад «Центр соціально-психологічної реабілітації дітей Южноукраїнської міської ради» хочемо висловити слова вдячності Южноукраїнській міській раді за своєчасну та вкрай необхідну допомогу у покращенні побутових умов проживання для наших діток-вихованців.

Будівля комунального закладу «Центр соціально-психологічної реабілітації дітей Южноукраїнської міської  ради» була введена в експлуатацію в 90-х роках. Ремонт у закладі робився лише частково. Дуже часто виникали проблеми із покрівлею будівлі – протікав дах, що тягнуло за собою постійний ремонт в дитячих кімнатах. Дякуючи меру міста Южноукраїнська - Параконному В.К. та заступнику міського голови Мустяці Г.Ф., цю проблему вдалося дуже швидко вирішити. Цього року частково був зроблений ремонт покрівлі нашого Центру. Тепер ми не боїмося дощової та сніжної погоди.

Також хочемо висловити щиру подяку всім депутатам Южноукраїнської міської ради щодо сприяння та фінансової підтримки у реалізації капітального ремонту цоколю та ремонту металевої огорожі навколо всієї будівлі та депутатам Миколаївської обласної ради Колеснікову В.В. та Лісніченку В.А. за підтримку у налагоджені побуту, проведення ремонтних робіт, закупівлі методичного обладнання, оргтехніки.

Дякуючи професіоналізму та небайдужості Узунова В.М. – голові бюджетної комісії та Гончаровій Т.О. – начальнику фінансового управління, вдалося дуже швидко розпочати сам процес ремонтних робіт.

Крім того, дякуємо директору КП ТВКХ Потюку В.Д. та директору приватного підприємства «Южбудстрой» Дяченко С.О. та  ІПП Івановій Т.В. за швидке та якісне виконання всіх ремонтних робіт, які проводяться в нашому закладі.

Ми щиро вдячні начальнику служби у справах дітей Южноукраїнської міської ради Гопкалу М.А. за те, що завжди піклуються про добробут та затишок для наших дітей.

Бажаємо Вам здоров’я, миру та процвітання у Новому 2018 році!

 

 

 

Читайте також

Вихованці КЗ «Центр соціально-психологічної реабілітації дітей Южноукраїнської міської ради» вітали южноукраїнців із початком Нового року та Різдвяними святами

Служба у справах дітей Южноукраїнської міської ради

Вже стало доброю традицією для вихованців комунального закладу «Центр соціально-психологічної...

У комунальному закладі «Центр соціально-психологічної реабілітації дітей Южноукраїнської міської ради» відзначали День святого Миколая!

Центр соціально-психологічної реабілітації дітей Южноукраїнської міської ради

Так традиційно склалося, що цикл новорічно-різдвяних свят лише зміцнює віру дітей у казкові дива та...

До Міжнародного Дня захисту дітей

Служба у справах дітей Южноукраїнської міської ради

Міжнародний День захисту дітей – прекрасне свято радості, одвічної надії та дитинства. В нашом...

День Святого Миколая

Служба у справах дітей Южноукраїнської міської ради

19 грудня на День Святого Миколая розпочався цикл зимових свят у Центрі соціально-психологічної реаб...

Шановні южноукраїнці!

Служба у справах дітей Южноукраїнської міської ради

  Діти-вихованці комунального закладу «Центрі соціально-психологічної реабілітації діт...

Діти із КЗ «Центр соціально-психологоічної реабілітації дітей Южноукраїнської міської ради» до Різдвяних свят віншували мешканців міста

Служба у справах дітей Южноукраїнської міської ради

Люди, радійте, Христа вітайте, Божому Сину славу віддайте! Слава на небі Богу...

Вітаємо з перемогою!

Служба у справах дітей Южноукраїнської міської ради

21 вересня 2017 року у приміщенні Миколаївського коледжу культури і мистецтв, з нагоди відзначення Д...

Візьміть дитину у свою родину

Служба у справах дітей Южноукраїнської міської ради

Діти – наш найдорожчий скарб, наша радість і наше майбутнє Але не всім дітям поталанило мати щ...