AA

Шевченкові думи переживуть віки. Літературний ранок

В історії кожного народу є імена, з якими пов’язана їх слава, велич і національна гордість. Саме таким і є для України ім’я безсмертного Кобзаря – Тараса Григоровича Шевченка.

До дня його народження бібліотека для дітей запросила вихованців гуртка «Декор»ПК «Енергетик» на літературний ранок «Шевченкові думи переживуть віки» з метою  гідного вшанування пам’яті великого Кобзаря і популяризації його літературної та  мистецької спадщини серед читачів-дітей.

Бібліотекарі оформили   книжково-ілюстративну виставку «Уклін тобі, Тарасе, великий наш пророче!», що висвітлює життєвий та творчий шлях письменника, Шевченкіану в поезії, живописі, музиці.

Юні читачі отримали чимало нових вражень від участі у Шевченківських читаннях «Слово Кобзаря – устами нащадків». Читаючи поезії, діти переносились думками у світ давнини. Зворушливо звучали «Заповіт», «Мені тринадцятий минало», «І золотої й дорогої…», «Думи мої, думи мої», «Садок вишневий коло хати…» та інші твори.

Для ознайомлення з творчістю Шевченка всі учасники заходу мали змогу переглянити документальний фільм про його життєвий шлях.

Естетичному вихованню дітей сприяло знайомство з Шевченком– художником. Не обминули бібліотекарі і таку тему, як вклад Т.Шевченка в розвиток музичного мистецтва. Відомо, що майже всі його поетичні твори були покладені на музику видатних композиторів: М.Лисенка, П.Чайковського,  М. Мусоргського, Я. Степового, К.Стеценка та ін. Та й сам Тарас Григорович захоплювався співом, був талановитим виконавцем пісень.

Захід пройшов у теплій затишній, майже домашній,  обстановці за чашкою чаю.


 


 

Читайте також

Пустіть Маланку до хати

Управління молоді, спорту та культури Южноукраїнської міської ради

  Напередодні Старого Нового Року, 13 січня, учасники Панкратівського сільського клубу завіт...

Щедрівки у виконкомі

Виконавчий комітет Южноукраїнської міської ради

  Відпочивальники комунального закладу „Територіальний центр соціального обслуговуванн...

Афіша

Управління молоді, спорту та культури Южноукраїнської міської ради

Афіша

Управління молоді, спорту та культури Южноукраїнської міської ради