Res --> Офіційний сайт міста Южноукраїнськ | Ще один Меморандум про співпрацю
AA

Ще один Меморандум про співпрацю

24 січня у залі засідань виконавчого комітету відбулося підписання Меморандуму про партнерство між нашою та Мостиською громадами. На початку онлайн зустрічі секретар Южноукраїнської міської ради Денис Кравченко подякував колегам зі Львівської області за руку допомоги, яку вони простягнули в перші дні повномасштабного вторгнення під час евакуації населення нашої громади: «Ви нам дуже допомогли, і це підтверджує, що ми єдині з вами. На знак дружби та єдності пропонуємо підписати Меморандум, який в подальшому розширить наші з вами можливості».

Представники обох міських рад познайомились один з одним, поділилися баченням майбутньої співпраці, після чого голова Мостиської міської ради Мирослава Пельц та секретар Южноукраїнської міської ради Денис Кравченко підписали Меморандум. Він передбачає співпрацю та обмін досвідом у сфері євроінтеграції, залучення інвестицій, електронного урядування, впровадження енергоефективних заходів і технологій, інтеграції внутрішньо переміщених осіб в громаді тощо.

Таким чином підписаний Меморандум про співпрацю вже з другою громадою України (перша – Звягельска). Керівний склад Южноукраїнської громади впевнений, що закріплення стосунків з іншими радами сприятиме сталому розвитку нашої громади.

 

Читайте також

До уваги громадських організацій, благодійних фондів, надавачів соціальних послуг та активних мешканців Южноукраїнської громади!

Виконавчий комітет Южноукраїнської міської ради

Запрошуємо взяти участь у проєкті «Миколаївщина. Підтримка суспільно важливих ініціатив у регі...

Відбулись засідання комісії з розгляду проектів планів підприємств і організацій, які належать до комунальної власності

Виконавчий комітет Южноукраїнської міської ради

05 березня 2024 року та 06 березня 2024 року відбулись засідання комісії з розгляду проект...

УКРЯТ оголошує конкурс наукових проєктів у сфері ядерної науки, атомної енергетики та промисловості “Атомні інноватори” - 2024

Виконавчий комітет Южноукраїнської міської ради

Завданням конкурсу є підтримка прикладної науки в Україні та сприяння розвитку новітніх технологій в...