AA

Розклад ігор з футзалу

 

Федерація футболу міста Южноукраїнська

          

 9, 10 лютого 2019 року в спорткомплексі «Олімп» відбулися ігри  відкритого Чемпіонату Миколаївської області з футзалу серед аматорських та ветеранських команд сезону 2018-2019 років.

 

Вища ліга

Команди

І

П

Н

П

М’ячі

О

1

Автолокомотив  Южноукраїнськ

9

7

1

1

42-14

22

2

Все для даху  Первомайськ

8

7

0

1

41-20

21

3

Олександрівка  Олександрівка

8

5

1

2

43-21

16

4

Арбузинка  Арбузинка

11

3

2

6

34-45

11

5

Ю - 35  Южноукраїнськ

10

2

1

7

26-41

7

6

ДПЕС  Южноукраїнськ

10

1

1

8

24-69

4

 

«Арбузинка» - «Все для даху» - 4:3 (Варяниця, Кокол, Гречаний, Недяк – Климко, Малиновський, Зайко); «Все для даху» - «Арбузинка» - 7:4 (Доценко, Сєводняєв, Малиновський-3, Клімко-2 – Кокол, Недяк, Гречаний, Варяниця); «Ю - 35» - «Автолокомотив» - 4:4 (Балашов-2, Ярохович, Грошкін –Марченко-2, Удова-2)

Бомбардири:  Марченко ("Автолокомотив") - 16, Малиновський ("Все для даху") - 10, Тищенко ("Олександрівка") - 9

 Перша ліга

Команди

І

П

Н

П

М’ячі

О

1

Автолокомотив-2  Южноукраїнськ

13

13

0

0

88-38

39

2

Веселиново Веселиново

14

10

0

4

49-27

30

3

Таборівка Вознесенський р-н

11

10

1

1

50-21

28

4

Рятівник Южноукраїнськ

12

9

0

3

87-41

27

5

Легіон Южноукраїнськ

14

7

2

5

52-49

23

6

Мостове Доманівський р-н

18

5

2

11

73-84

17

7

Трикрати Вознесенський р-н

14

5

2

7

52-49

17

8

ТВТ Южноукраїнськ

12

2

4

6

24-37

10

9

Благо  Благодатне

14

1

1

12

30-88

4

10

АСС - Смайл  Южноукраїнськ

14

1

0

13

31-102

3

«Рятівник» - «Автолокомотив-2» - 8:10 (Ляшок, Гончаренко-3, Угрін, Бобок, Вагін Є., Вагін В. –Халаїм-3, Кузьо, Марченко-5, Лупан); «Трикрати» - «Легіон» - 10:5 (Шевченко Д.-3, Прокопенко -3, Дімінський-2, Горохов, Мельніченко – Капінус, Мартинко, Протасов-2, Карапузиков); «АСС Смайл» -«Трикрати» - 1:10 (Молозовенко – Мельніченко, Народовий Вол., Дімінський-2, Лаврух, Грущенко, Мунтян, Горохов, Тарасенко, Прокопенко);

Бомбардири:  Халаїм ("Автолокомотив-2") - 22, Сандул ("Таборівка") - 15, Кулініч ("Рятівник") - 15

Друга ліга

Команди

І

П

Н

П

М’ячи

О

1

ЕРП Южноукраїнськ

16

11

3

2

92-37

36

2

Арбузинка-2 Арбузинка

14

9

3

2

66-30

30

3

Благо-2  Благодатне

12

9

1

2

72-38

28

4

ДЮСШ Доманівка

14

9

1

4

57-44

28

5

Семенівка Арбузинський р-н

16

8

2

6

72-51

26

6

Олімп Южноукраїнськ

17

8

1

8

78-61

   25

7

Братське Братське

16

7

2

7

58-58

23

8

КБК Прибужжя

14

5

1

8

44-67

16

9

Зірка Южноукраїнськ

12

4

1

7

43-55

13

10

Богданівка Богданівка

16

3

3

10

58-72

12

11

Смайл Южноукраїнськ

17

0

0

17

35-162

0

 

«Смайл» - «Братське» - 2:8 (Волохов-2 – Агейкін-2, Фабріков-2, Гобидзашвилі-2, Васьковський-2); «Братське» - «Семенівка» - 5:3 (Васьковський-2, Агейкін, Гобидзашвилі – Сисан, Повознюк в/в, Бойко, Лапін); КБК - «Семенівка» - 3:5 (Кізіма В.-2, Осичанський – Піскун-4, Сисан); «Арбузинка-2» - КБК - 7:0 (Васильєв, Ярошенко, Шамрай-3, Бугай, Висоцький); «Олімп» - «Арбузинка-2» - 1:4 (Гуртовенко – Висоцький-2, Бугай-2);

Бомбардири:  Балакай ("Олімп") - 23, Даревський ("Благо-2") - 23, Піскун ("Семенівка") - 22

40 + ветеранська ліга

Команди

І

П

Н

П

М’ячі

О

1

Ятрань - 80 Умань

8

8

0

0

59-27

24

2

Тинь Южноукраїнськ

7

5

0

2

40-34

15

3

Вознесенськ Вознесенськ

10

3

0

7

41-54

9

4

Бірзула Подольска Куяльницька СР

7

1

0

6

17-32

3

5

Братське Братське

2

0

0

2

3-13

0

 

«Тинь» - «Бірзула» - 6:3 (Кривицький-2, Грушанський, Патраман, Міронов, Паляцький – Царан-2, Мартус)

Бомбардири:  Казанюк О. ("Ятрань-80") - 16, Дроздов ("Вознесенськ") - 15,

                         Карпов ("Вознесенськ") - 14

Увага! Командам  перед наступними іграми  здати заявки команд та оплатити стартові внески. 

Представникам команд  звернути увагу на заповнення рапорту на гру (чітко писати фамілію та ім'я  гравців) та поведінку під час гри та після завершення.

Дискваліфіковані футболісти в Чемпіонаті Миколаївської області з футзалу

Прізвище та ім’я

Ліга

Команда

Дата

Кількість ігор

Лишилось   пропустити

 Запорожан

 Максим

    Вища         

Олександрівка

19.01 – 2ЖК

1

1

Волощук

Юрій (тренер)

    Перша

Веселинове

 03.02 – КДК

Запис в рапорту арбітра

       До

закінчення Чемпіонату (не має права знаходиться в технічної зоні)

 

 Федорченко

Сергій

    Вища 

Все для даху

10.02 – ЧК      КДК

Запис в рапорту арбітра

3 + умовно до закінчення Чемпіонату

2 + умовно до закінчення Чемпіонату

Кізіма

Богдан

 Друга

 КБК

10.02 - 4 ЖК нак.

1

1

             Молозовенко

            Ігор

  Перша

АСС Смайл

10.02 - 4 ЖК нак.

1

1

 

Наступні ігри 16 лютого з 8.50

Чекаємо вболівальників в спортивній залі ККСС «Олімп».                    

 

                  

Читайте також