Розклад ігор відкритого Чемпіонату Миколаївської області з футзалу серед аматорських команд

Розклад ігор 

відкритого Чемпіонату Миколаївської області

з футзалу серед аматорських команд

    

 

                                                        25.02.2018  

Час     Ліга                                Команди

  8.50     Друга       "Легіон" (Южноукраїнськ)   -  "Арбузинка" (Арбузинка)      

  9.40     Вища        "Рятівник"  (Южноукраїнськ)  -  "Олександрівка" (Олександрівка) 

10.30     Друга       "Зірка в/ч -83" (Южноукраїнськ)  -  "Арбузинка" (Арбузинка)   

11.20     Вища        "Олександрівка" (Олександрівка)  -  "Автолокомотив" (Южноукраїнськ) 

12.10     Друга       "Воєводське" (Воєводське)  -   "Зірка в/ч -83" (Южноукраїнськ) 

13.00     Перша      "СпРАТ-Україна"  (Мостове)  -  "Олімп" (Южноукраїнськ) 

13.50     Друга       "Воєводське" (Воєводське)  -  "Рятівник-2" (Братське)   

14.40     Перша      "Куйбишево" (Н.Мар'ївка)  -  "СпРАТ-Україна" (Мостове) 

15.30     Друга       "Рятівник" (Южноукраїнськ)  -  "Мікс" (Вознесенськ) 

16.20     Перша      "Куйбишево" (Н.Мар'ївка)  -   ТВТ (Южноукраїнськ) 

17.10     Друга       "Мікс" (Вознесенськ)  -  ЕРП (Южноукраїнськ)

 

Представникам команд об'язково надати заявки команд (ТВТ, «Рятівник», «Трикрати», «Куйбишево»,«СпРат-Україна», «Садове» (за не надані  будуть зніматися очки).;  оплатити стартовий внесок («Садове», КБК-1, КБК-2, «Воєводське»  - (за не оплату  будуть зніматися очки).

Представникам, тренерам  та гравцям звернути увагу на поведінку.

Дискваліфіковані футболісти в Чемпіонаті Миколаївської області

Прізвище

та ім’я

Команда

Дата

Кількість  

ігор

Залишилось пропустити

   Кибиш     Віталій

Миколаївгаз

13.01 – ЧК агрессивное поведение после удаления

5

4

Жерченко Юрій

        Таборівка

03.02 – ЧК (фол останньої надії)

1

     

1

Любченко Максим

        Воєводське

04.02 – за 2ЖК (агресивна поведінка)

3

1

Гревцов

Олександр

       ЕРП

              11.02 – КК +

    запись в рапорті арбітра

5 матчей (запрета находження в залі під час матчів команди ЕРП)

4

Гук

Владислав

        Легіон

17.02 –  4 ЖК     нак.

            1

1

Дроздов Руслан

     Арсенал

17.02 –  4 ЖК     нак.

            1

1

Тіхонов Сергій

     Арсенал

17.02 –  4 ЖК     нак.

            1

1

 

Чекаємо вболівальників в ККСС «Олімп».

 

 

 

Читайте також