![](https://storage.googleapis.com/yu-mk-ua.appspot.com/2024/7/26/news/box3/049e770868b7f5f235dc1f79a0680e03.jpeg)
Зі святом, наші янголи у білих халатах!
Сьогодні медичні працівники Южноукраїнської територіальної громади відзначили своє професійне свято....
Res --> 1
Членами координаційної громадської ради освіти міста розпочато ревізійні перевірки навчальних закладів (загальноосвітні навчальні заклади, дошкільні навчальні заклади).
Мета перевірок: здійснення громадського контролю за діяльністю їдалень, харчоблоків (станом організації харчування у закладах), санітарно – гігієнічним станом приміщень закладів.
Южноукраїнська гімназія №1 стала першим закладом, куди з перевіркою прийшли члени ревізійної комісії (батьки – представники усіх навчальних закладів).
Комісією було оглянуто: їдальню, харчоблок, комору, складські приміщення на предмет забезпечення умов зберігання продуктів, зовнішньої візуальної оцінки їх якості. Також, оглянуто документи на товар, сертифікати якості продуктів.
Батьки ознайомились з меню, рецептурою і технологією приготування страв і, навіть, продегустували страви, які приготували для гімназистів; зважили порцію супу (вийшло навіть більше норми). Перевірили якість продуктів, терміни їх придатності, як і де вони зберігаються.
Члени комісії цікавились дотриманням у гімназії санітарно-гігієнічних норм та правил, станом матеріально-технічного забезпечення харчоблоку та гімназії. Оглянули приміщення гімназії ( класні кімнати, кабінети, санвузли).
Що ж побачили батьки – зафіксовано на фото. Все побачене зафіксовано у акті перевірки, надано рекомендацію: замінити застаріле обладнання: електроплити, тістомісильну машину.
Такі перевірки планується продовжити у всіх навчальних закладах.
Сьогодні медичні працівники Южноукраїнської територіальної громади відзначили своє професійне свято....
За відповідний період до бюджету громади надійшло доходів в сумі 18 479,8 тис. грн., із них:...
До трагічних роковин в Оленівці Южноукраїнська міська бібліотека підготувала інформаційний...
Шановні працівники управління соціального захисту населення! Від імені Южноукраїнської міської ра...
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю медичну спіль...
Відповідно до виявленої потреби, працівники комунального закладу «Територіальний центр соціаль...
Комунальним закладом «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних посл...
Особа вважає себе такою, яка була втягнута у військовий конфлікт, і хоче оформити статус постраждало...
З 25 липня на посаду генерального директора філії ВП «Південноукраїнська АЕС» переведено...
Графік роботи лікарів НКП "ЮУ МЦПМСД" 29.07.2024-02.08.2024 &nbs...