Res --> 1 Офіційний сайт міста Южноукраїнськ | Програма Україна-НАТО в Южноукраїнську
AA

Програма Україна-НАТО в Южноукраїнську

20.03.2019 в м.Южноукраїнську відбулась зустріч з представниками міжнародного проекту «Україна-НАТО» з соціальної адаптації військовослужбовців, учасників АТО та тих, хто звільнився з військової служби.

Відкриття курсів з підготовки фахівців охоронного бізнесу, які будуть проходити  в м.Южноукранську протягом 2019 року, відбулося за участю заступника керівника Програми «Україна-НАТО» Олександри Огороднікової, директора навчального центру ТОВ «Гермес-Юг» Сергія Рязанова, керівника ГО «Ліга офіцерів» Володимира Лукічева.

Мета  Програми  «Україна-НАТО» - це підтримка колишніх військовослужбовців  в інтеграції з професійним ринком праці в сучасному світі. По закінченню курсів слухачі отримають свідоцтва державного зразка з отримання цивільних спеціальностей «інкасатор» і «охоронник 1-го розряду» та сертифікат курсів «Начальник охорони». Бажаючих приймати участь у зазначених курсах зареєструвалось 40 осіб.


 

Читайте також

До уваги громадських організацій, благодійних фондів, надавачів соціальних послуг та активних мешканців Южноукраїнської громади!

Виконавчий комітет Южноукраїнської міської ради

Запрошуємо взяти участь у проєкті «Миколаївщина. Підтримка суспільно важливих ініціатив у регі...

Відбулись засідання комісії з розгляду проектів планів підприємств і організацій, які належать до комунальної власності

Виконавчий комітет Южноукраїнської міської ради

05 березня 2024 року та 06 березня 2024 року відбулись засідання комісії з розгляду проект...

УКРЯТ оголошує конкурс наукових проєктів у сфері ядерної науки, атомної енергетики та промисловості “Атомні інноватори” - 2024

Виконавчий комітет Южноукраїнської міської ради

Завданням конкурсу є підтримка прикладної науки в Україні та сприяння розвитку новітніх технологій в...