AA

Програма Україна-НАТО в Южноукраїнську

20.03.2019 в м.Южноукраїнську відбулась зустріч з представниками міжнародного проекту «Україна-НАТО» з соціальної адаптації військовослужбовців, учасників АТО та тих, хто звільнився з військової служби.

Відкриття курсів з підготовки фахівців охоронного бізнесу, які будуть проходити  в м.Южноукранську протягом 2019 року, відбулося за участю заступника керівника Програми «Україна-НАТО» Олександри Огороднікової, директора навчального центру ТОВ «Гермес-Юг» Сергія Рязанова, керівника ГО «Ліга офіцерів» Володимира Лукічева.

Мета  Програми  «Україна-НАТО» - це підтримка колишніх військовослужбовців  в інтеграції з професійним ринком праці в сучасному світі. По закінченню курсів слухачі отримають свідоцтва державного зразка з отримання цивільних спеціальностей «інкасатор» і «охоронник 1-го розряду» та сертифікат курсів «Начальник охорони». Бажаючих приймати участь у зазначених курсах зареєструвалось 40 осіб.


 

Читайте також

Увага!

Виконавчий комітет Южноукраїнської міської ради

Місто Южноукраїнськ постійно виборює звання всебічно безпечного та зручного для проживання міст...

Грант!

Виконавчий комітет Южноукраїнської міської ради

Міністерство закордонних справ Республіки Болгарія через Посольство Республіки Болгарія в Києві огол...

Відбулося засідання робочої наради щодо вирішення проблемних питань подолання несанкціонованої (стихійної) торгівлі у місті Южноукраїнську

Виконавчий комітет Южноукраїнської міської ради

11 травня 2019 року в залі засідань виконавчого комітету Южноукраїнської міської ради відбулося засі...