AA

Програма Україна-НАТО в Южноукраїнську

20.03.2019 в м.Южноукраїнську відбулась зустріч з представниками міжнародного проекту «Україна-НАТО» з соціальної адаптації військовослужбовців, учасників АТО та тих, хто звільнився з військової служби.

Відкриття курсів з підготовки фахівців охоронного бізнесу, які будуть проходити  в м.Южноукранську протягом 2019 року, відбулося за участю заступника керівника Програми «Україна-НАТО» Олександри Огороднікової, директора навчального центру ТОВ «Гермес-Юг» Сергія Рязанова, керівника ГО «Ліга офіцерів» Володимира Лукічева.

Мета  Програми  «Україна-НАТО» - це підтримка колишніх військовослужбовців  в інтеграції з професійним ринком праці в сучасному світі. По закінченню курсів слухачі отримають свідоцтва державного зразка з отримання цивільних спеціальностей «інкасатор» і «охоронник 1-го розряду» та сертифікат курсів «Начальник охорони». Бажаючих приймати участь у зазначених курсах зареєструвалось 40 осіб.


 

Читайте також

До відома платників!

Виконавчий комітет Южноукраїнської міської ради

Южноукраїнське управління Головного управління ДФС у Миколаївській області  повідомляє, що відп...

Відбувся семінар на тему: «Нові можливості та виклики для жителів багатоквартирних будинків. Впровадження енергоефективних рішень»

Виконавчий комітет Южноукраїнської міської ради

27.05.2019 в сесійній залі виконавчого комітету Южноукраїнської міської ради відбувся семінар на тем...

Конкурс з відбору мікропроектів, що можуть реалізовуватися за рахунок субвенції з обласного бюджету місцевим бюджетам!

Виконавчий комітет Южноукраїнської міської ради

Миколаївська обласна державна адміністрація оголошує конкурс з відбору мікропроектів, що можуть реал...