AA

Профорієнтаційна робота з учнівською молоддю

Днями  Южноукраїнською міською філією Миколаївського обласного центру зайнятості проведено День відкритих дверей, до участі в якому було запрошено учнів 10-х класів Южноукраїнської гімназії №1.

Цій події передувало відвідування профконсультантом  зазначеного навчального закладу з метою надання всебічної інформації щодо правильного вибору професії школярами.

Під час заходу учні за допомогою тесту визначили свої професійні нахили та співставили їх з  фізіологічними можливостями, а потім дізнались про сьогоднішній стан ринку праці та вакансії, які користуються попитом у роботодавців. Ця інформація необхідна для заповнення складових формули «Хочу. Можу. Треба», яка є незмінною та допомагає правильно скерувати учнів на професійний вибір.

Також до школярів доведено інформацію про профорієнтаційну платформу для молоді – «Моя професія: консультаційна мережа». За допомогою даного онлайн-сервісу будь-якому зареєстрованому користувачеві можна безкоштовно  пройти тестування, яке допоможе визначитись з вибором професії чи сфери діяльності, а приємним бонусом є те, що це можна зробити вдома в будь-який зручний час.

На завершення зустрічі, для створення приємного враження, відвідувачам було запропоновано виконати вправи-рухівки, за допомогою яких можна визначити свій прихований внутрішній резерв та застосувати його в реальному житті.

Читайте також

Відбулося засідання координаційного комітету сприяння зайнятості населення міста Южноукраїнська

Южноукраїнська міська філія Миколаївського обласного центру зайнятості

Днями за ініціативи Южноукраїнської міської філії Миколаївського ОЦЗ відбулося засідання координацій...