![](http://yu.mk.ua/uploads/files/2024/7/24/news/box3/6e32c809679ddbf183c483b688f37c46.jpeg)
ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ БОРОТЬБИ З ВІРУСНИМИ ГЕПАТИТАМИ 28.07.2024
ВІРУСНІ ГЕПАТИТИ Гепатит — це захворювання печінки запального характеру, як правило, вірусн...
Res --> 1
Війна – це катастрофічна подія, яка негативно впливає на всі аспекти життя населення. Крім фізичних руйнувань, війна спричиняє серйозні психологічні травми, такі як тривога, депресія, посттравматичний стресовий синдром (ПТСС), що призводить до серйозних наслідків для здоров’я населення.
Тому громадська організація “Роблю Одесу Здоровою” спільно з реабілітаційним центром “Антинаркотик” здійснюють проект #Одеса_Добра, на території Одеської та Миколаївської областей, метою якого є безкоштовна психо-соціальна допомога для:
Надання психо-соціальної підтримки – важлива складова в управлінні наслідками війни. Наша програма включає заходи, призначені для надання допомоги людям, які зазнали стресу, допомоги з переживання втрат, підвищення рівня резильєнтності, покращення якості життя та підтримки загального психологічного благополуччя. Одеса залишається добрим та тихим містом. Саме сюди перебирається безліч українців, які змушені втекти від наслідків війни. Через це в Одесі необхідно мати можливість надавати своєчасну психологічну допомогу та підтримку населенню.
Психо-соціальну допомогу надають психологи та психотерапевти нашої організації, та наші партнери, які з нами співпрацюють. Наша команда надає безкоштовні послуги консультування та підтримки у різних форматах, включаючи групові та індивідуальні сеанси, а також тренінги з управління стресом та емоційної підтримки.
Команда психологів-волонтерів це:
Наша команда працює безкоштовно та з повагою до кожної людини, яка звертається до нас. Ми віримо, що психологічна підтримка повинна бути доступною для кожного, незалежно від його фінансового стану.
Наш проект – це ініціатива, яка не була б можливою без допомоги волонтерів. До нашого проєкту можуть приєднуватися волонтери які бажають допомогти людям, та не залишатися осторонь!
Ми раді надати допомогу та запрошуємо до нашої команди волонтерів всіх бажаючих.
Більш детальна інформація та звернутись за допомогою можна за посиланням: https://anti-narkotik.com.ua/uk/blog/novosti/odesa_dobra/
ВІРУСНІ ГЕПАТИТИ Гепатит — це захворювання печінки запального характеру, як правило, вірусн...
Оленівка – біль, котрий не вщухне з роками…
Соціальна послуга натуральної допомоги надається людині, потерпілій внаслідок нещасного випадку на в...
Надихаючий початок заняття – відпочиваючі у дворі відділення виконували домашнє завдання &ndas...
23 липня міська бібліотека для дітей зібрала активних читайликів. Дітлахи малювали своїх улюблених к...
У ході підготовки до 49 сесії Южноукраїнської міської ради восьмого скликання відбуваються засідання...
Соціальні гарантії та пільги для ветеранів Соціальні гарантії та пільги для сімей загибли...
Станом на 23 липня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської тер...
Управління освіти імені Бориса Грінченка Южноукраїнської міської ради інформує про місця зі стійким...
22.07.2024 відбулося засідання постійної комісії міської ради з питань соціального захисту, охорони...