![](https://storage.googleapis.com/yu-mk-ua.appspot.com/2024/7/20/news/box3/16396970c2322778841106737c3247a9.png)
Азартні ігри – це лише розвага
Е-брошура «Азартні ігри – це лише розвага»...
Res --> 1
Южноукраїнська міська територіальна громада активно готується до періоду холодів, адже цинічність ворога не має меж, а отже треба буди готовими до всього.
На випадок тривалої відсутності світла у нашій громаді функціонуватимуть Пункти Незламності. Загалом налічується 6 основних таких місць, які розташовані по місту та старостинських округах громади.
Загалом це місця в які кожен зможе прийти у разі блекауту. Усі Пункти Незламності оснащені генераторами, освітленням, інтернетом, мобільним зв’язком, живленням для гаджетів, чайниками, термопабами, необхідним одноразовим посудом, місцями для відпочинку, аптечками, засобами гігієни з урахуванням різних вікових груп, продуктами харчування та питаною і технічною водою, навіть одягом, теплими пледами та рушниками.
Тож при необхідності кожен житель громади зможе підзарядити мобільний телефон, павер-банк, ліхтарик, скористатися інтернетом і за бажанням випити гарячого чаю.
При організації Пунтів Незламності не забули й про потреби маленьких жителів громади: у кожному з них створили куточки матері та дитини, де можна погодувати та перепеленати немовля, розставлено іграшки та настільні ігри.
Кожен Пункт Незламності у нашій громаді, при необхідності зможе приймати від 30 до 60 людей, без ліміту часу перебування. І, звісно, тут здійснюється контроль за дотриманням правил пожежної безпеки та санітарно-гігієнічних норм, створено необхідний запас паливно-мастильних та витратних матеріалів для забезпечення безперебійної роботи таких місць.
Крім того, мобільні та стаціонарні Пункти Незламності розміщені при відділені поліції та ДСНС нашого міста.
Варто відзначити, що у разі можливого блекауту будуть розгорнуті додаткові Пункти Незламності у вигляді палаток, облаштування яких передбачено матеріальним резервом громади.
З міркувань безпеки адреси Пунктів незламності не називаємо, а інформацію щодо розташування Пунктів незламності можна дізнатися, зателефонувавши на гарячу лінію Южноукраїнської міської ради або на офіційному сайті Южноукраїнської міської ради.
Е-брошура «Азартні ігри – це лише розвага»...
ГО «Група Активної Реабілітації» з 2008 року працює для того, щоб люди, які отримали ура...
10.07.2024 в залі засідань виконавчого комітету Южноукраїнської міської ради відбулося засідання ком...
11.07.2024 р. відбулася нарада з вирішення питань функцонування пунктів незламності та забезпечення...
“Сильна спека в Україні триває і триватиме”, — попереджають синоптики. Під час...
Управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради інформує територіальну громаду...
02.07.2024 року у виконавчому комітеті Южноукраїнської міської ради, під головуванням заступник...
Які обов’язки роботодавців щодо забезпечення працівників в умовах літньої спеки Зокрема, б...
Через постійні відключення електроенергії розпочалася активна експлуатація електрогенераторів....
Запрошуємо кандидатів взяти участь у конкурсному відборі на інспекторів Служби освітньої безпеки&nbs...