AA

Про можливості проходження військової служби за контрактом

Южноукраїнською міською філією Миколаївського обласного центру зайнятості  продовжується інформування шукачів роботи  щодо  можливості проходження військової служби за контрактом. Відповідно до спільного рішення між Южноукраїнським міським військовим комісаріатом та Южноукраїнською міською філією Миколаївського ОЦЗ проводяться  групові заходи, метою яких є ознайомлення зареєстрованих безробітних з умовами проходження даної служби.

Одним із таких  заходів є семінар з орієнтації на службу в Збройних Силах України, який проходить щовівторка у приміщенні філії.

Щоб надати якісну та корисну інформацію, до заходу залучаються представники Южноукраїнського військкомату. Так, під час проведення одного з останніх вересневих семінарів, перед присутніми виступив  військовий комісар, підполковник  Вадим Нечай.

Вадим Миколайович  ознайомив присутніх із перевагами служби за контрактом, вакансіями, які існують у Збройних Силах України. Особливу увагу було надано порядку відбору кандидатів на військову службу, термінам служби за контрактом, грошовому забезпеченню військовослужбовців рядового, сержантського та офіцерського складу контрактної служби, а також гарантованим державою пільгам для військовослужбовців та членів їх сімей.

В ході проведення семінару обговорювались різні питання, які виникали у присутніх щодо умов проходження та забезпечення військових у період служби, розглядались обов'язкові вимоги, які постають на сьогоднішній день перед сучасними військовослужбовцями, а також про можливості отримати вищу освіту відповідного характеру.

По закінченню заходу присутнім надано інформаційні буклети та листівки, а також запрошення до діалогу вже безпосередньо в військкоматі.

 

 

 

Читайте також

Оголошення про тимчасовий порядок роботи Южноукраїнської міської  філії Миколаївського ОЦЗ на період карантину

Южноукраїнська міська філія Миколаївського обласного центру зайнятості

Під час введення карантину та встановлення обмежувальних заходів з метою захисту вашого здоров&rsquo...

Формулою професійного успіху ділилась керівник державної виконавчої служби Яна Макуха

Южноукраїнська міська філія Миколаївського обласного центру зайнятості

В рамках проведення на місцевому рівні  І етапу інформаційно-мотиваційного заходу «Ділова...

Відбувся семінар для роботодавців «Легалізація зайнятості – крок назустріч Вашим працівникам»

Южноукраїнська міська філія Миколаївського обласного центру зайнятості

З метою неприпустимості допуску до роботи працівників без оформлення трудових відносин Южноукраїнськ...