Res --> 1 Офіційний сайт міста Южноукраїнськ | Прийом заявок на ClimateLaunchpad — найбільший у світі конкурс «зелених» бізнес-ідей
AA

Прийом заявок на ClimateLaunchpad — найбільший у світі конкурс «зелених» бізнес-ідей

Запрошуємо подавати заявки на участь у ClimateLaunchpad — найбільшому у світі конкурсі для стартапів, що мають "зелені" бізнес ідеї.

Прийом заявок на ClimateLaunchpad від учасників з України закінчується 4 липня опівночі!

Для учасників відкривається шанс пройти crash-test власних проєктів, дізнатися як фінансувати й запускати свою ідею, отримати доступ до мережі потенційних інвесторів та партнерів. На команди чекає інтенсивний тренінг у буткемпі та серія навчальних сесій. Переможці Національного фіналу восени представлятимуть Україну на Регіональному і Глобальному фіналах, де змагатимуться з сотнями команд з усього світу за грошову внагороду і місце в акселераційній програмі Climate-KIC, частиною якої є ClimateLaunchpad.

ClimateLaunchpad сприяє зростанню українських “зелених” стартапів з 2016 року. Конкурс допоміг понад 60 українським підприємцям, що займаються технологіями, доопрацювати свої бізнес-моделі, а також надихнув сотні майбутніх “зелених підприємців”. Серед найпомітніших учасників ClimateLaunchpad такі компанії як CarbominerEffaGoTo-UТОКАGreenBin та інші.

 

ПОДАТИ ЗАЯВКУ

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ

Читайте також

УКРЯТ оголошує конкурс наукових проєктів у сфері ядерної науки, атомної енергетики та промисловості “Атомні інноватори” - 2024

Виконавчий комітет Южноукраїнської міської ради

Завданням конкурсу є підтримка прикладної науки в Україні та сприяння розвитку новітніх технологій в...

Засідання комісії з розгляду проектів планів підприємств і організацій, які належать до комунальної власності

Виконавчий комітет Южноукраїнської міської ради

12 грудня 2023 року та 14 грудня 2023 року в великій залі виконавчого комітету Южноукраїнської міськ...