Res --> Офіційний сайт міста Южноукраїнськ | Привітали з Днем Збройних Сил України
AA

Привітали з Днем Збройних Сил України

Сьогодні секретар Южноукраїнської міської ради Олександр Акуленко з нагоди Дня Збройних Сил України вручив подяки та грамоти працівникам першого відділу Вознесенського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки, а також бійцям добровольчого формування територіальної оборони Южноукраїнської міської територіальної громади. Захисників вітали зі святом працівники управління молоді, спорту та культури.

Свято Збройних сил України завжди відзначалося з гордістю та пошаною, але у 2022 році під час повномасштабної війни його важливість зросла ще більше. За 9 місяців війни ми всі навчилися у різні способи дякувати захисникам, бо тепер кожен прожитий день нам дарують люди у формі. ЗСУ - це меч і щит України, наша опора і захист. Найкращі сини і дочки України борються за незалежність і свободу своєї Батьківщини. Не завжди ми знаємо їх імена, але ми, справжні українці, підтримуємо та допомагаємо тим, хто є частиною захисного щита нашої країни. А тих, хто віддав своє життя за спокій мирного населення, чекає вічна слава та пам'ять в серцях не одного українського покоління.

 

Читайте також

До другої річниці початку повномасштабного вторгнення російської федерації на територію України та з нагоди 10-річчя загарбницької війни

Управління молоді, спорту та культури Южноукраїнської міської ради

  Секретар міської ради Денис Кравченко, заступник міського голови Марія Дроздова та депутат...

Посилка «любові й тепла»

Управління молоді, спорту та культури Южноукраїнської міської ради

  До Дня закоханих, що відзначають 14 лютого, учасниці любительського обʼєднання «Патр...

Міністерство молоді та спорту України запрошує активну молодь України подавати заявки на здобуття Премії КМУ

Вознесенська районна військова адміністрація

Премія Кабінету Міністрів України присуджується особам віком до 35 років за досягнення у розбудові У...