![](https://storage.googleapis.com/yu-mk-ua.appspot.com/2024/7/16/news/box3/f8084fa8bd5fceabbc69873910092874.png)
Шановні жителі міста!
КП «ТВКГ» повідомляє, що під час планових відключень електропостачання соll – цент...
Res --> 1
Попри чисельні труднощі, спричинені війною, в Южноукраїнську життя не стоїть на місці, фахівці управління будівництва та ремонтів Южноукраїнської міської ради продовжують працювати.
Зокрема, багато зроблено і робиться у закладах освіти. Так, завершена реконструкція мережі теплопостачання в Южноукраїнському ліцеї № 4 (колишня загально-освітня школа № 4) що була розпочата у жовтні 2021 року. Опалення цього ліцею з самого початку здійснювалось від будинку № 18 по проспекту Незалежності, через це тепла не вистачало обом будівлям. Минулого року для усунення цієї проблеми був розроблений проект, який реалізований у 2021-2022. Тепер у ліцея незалежна наземна система опалювання, яка підключена до вже існуючої тепломережі № 4а (в районі будинку № 9 по бульвару Шевченка). Стару систему опалення – від будинку № 18 по проспекту Незалежності – демонтувати не планують, вона залишається резервною. Вартість реконструкції – 2821352.32 грн.
Також нарешті оголошено тендер на поточний ремонт приміщення котельної з заміною котла в Іванівському закладі загальної середньої освіти. Котел був встановлений у 2009 році, термін його експлуатації 10 років. Минулого опалювального сезону котел почав виходити з ладу, що приводило до перебоїв з опаленням школи, тож виникла необхідність у заміні котла. Ремонтні роботи планувалося виконати до осені 2022 року, але знову ж таки через війну не були своєчасно виділені кошти, тому тендер оголошено лише у вересні.
Очікувана вартість поточного ремонту приміщення котельної з заміною котла становить 875640 грн.
КП «ТВКГ» повідомляє, що під час планових відключень електропостачання соll – цент...
10 липня у залі засідань виконавчого комітету відбулася нарада за участі міського голови Валерія Ону...
Проєкт договіру про надання послуг з централізованого питного водопостачанн...
У вівторок, 2 липня, у сесійній залі під головуванням міського голови Валерія Онуфрієнка відбулася н...
У зв'язку з ремонтом дороги по пр.Незалежності прохання не паркувати автотранспорт...
Сьогодні товариство «БерезівкаАгроШляхБуд», що виграло тендер на відновлення дорожнього...
1 липня у селищі Костянтинівка розпочався ремонт доріг. Тендер на ліквідацію усідань і проломів прої...
У зв'язку з проведенням ремонтних робіт з 8.00 24.06.2024 до 17.00 15.07.2024...
У зв’язку з аварійно-ремонтними роботами на магістральному трубопроводі мережевої води (заміна...
Сьогодні переможець тендеру на виконання ремонту вуличних доріг картами ТОВ «БерезівкаАгроШлях...