![](http://yu.mk.ua/uploads/files/2024/7/27/news/box3/1255c9805213d4b57db440e2d07ae872.jpeg)
Южноукраїнська громада знову у жалобі: вона провела в останню путь Сергія Дроботуна
Южноукраїнська громада знову у жалобі: вона провела в останню путь 36-річного Героя, старшого лейтен...
Res --> 1
27 березня після закінчення капітального ремонту в роботу включено перший гідроагрегат Ташлицької ГАЕС. Ремонтну кампанію на першій машині ТГАЕС завершено на 4 доби раніше запланованого терміну. Агрегат функціонує згідно з диспетчерським графіком.
Введенню в експлуатацію гідроагрегата №1 Ташлицької гідроакумулюючої електростанції передували комплексні гідроенергетичні випробування в насосному та турбінному режимах. Їх позитивні результати засвідчили успішне завершення ремонтної кампанії, яка стартувала 15 жовтня 2015 р. і передбачала серйозну модернізацію гідроагрегата.
За словами фахівців, головним, найвідповідальнішим і затратним у часі процесом у перебігу ремонту першого гідроагрегата ТГАЕС була заміна втулок направляючого апарата. Така робота виконується лише з повним розбиранням машини, вилученням усієї виємної частини робочого колеса, кришки турбіни та безпосередньо направляючого апарата.
За аналогією з другим гідроагрегатом, широкомасштабну реконструкцію якого завершено в 2015 році, на першій машині встановлені втулки спільного виробництва двох компаній - «Mazal International BV» (Німеччина) та «Federal-Mogul Deva GmbH» (Нідерланди), що спеціалізуються на виготовленні підшипників ковзання без примусового змащування. «Застосований у встановлених втулках сучасний високотехнологічний фрикційний шар забезпечує підвищену зносостійкість і багаторічну експлуатацію, - підкреслює Сергій Музиченко. - Найскладнішим моментом у процесі заміни було те, що кожна втулка виготовляється індивідуально для своєї лопатки та під своє посадочне місце. При цьому зазор між деталями часто складає соті долі міліметра. Сьогоднішня робота першої машини свідчить про те, що все виконано точно та у відповідності з технологічними параметрами».
Головний інженер каскаду ГЕС-ГАЕС наголошує на злагодженості дій усіх учасників ремонтного процесу на гідроагрегаті №1 Ташлицької гідроакумулюючої електростанції - експлуатаційного персоналу ТГАЕС, фахівців управління капітального будівництва ВП ЮУАЕС, працівників підрядних організацій, фахівців заводів, що відповідають за шефмонтаж на майданчику. Головний інженер переконаний, що саме завдяки цій злагодженості вдалося не лише якісно виконати все заплановане, а й скоротити терміни ремонту.
Южноукраїнська громада знову у жалобі: вона провела в останню путь 36-річного Героя, старшого лейтен...
Сьогодні медичні працівники Южноукраїнської територіальної громади відзначили своє професійне свято....
За відповідний період до бюджету громади надійшло доходів в сумі 18 479,8 тис. грн., із них:...
До трагічних роковин в Оленівці Южноукраїнська міська бібліотека підготувала інформаційний...
Шановні працівники управління соціального захисту населення! Від імені Южноукраїнської міської ра...
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю медичну спіль...
Відповідно до виявленої потреби, працівники комунального закладу «Територіальний центр соціаль...
Комунальним закладом «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних посл...
Особа вважає себе такою, яка була втягнута у військовий конфлікт, і хоче оформити статус постраждало...
З 25 липня на посаду генерального директора філії ВП «Південноукраїнська АЕС» переведено...