Res --> Офіційний сайт міста Южноукраїнськ | Ольга Філімонова – «золота рибка» міста-супутника Південноукраїнської АЕС
AA

Ольга Філімонова – «золота рибка» міста-супутника Південноукраїнської АЕС

Три медалі – за 1 місце на дистанції 100 м, 2-е за результатами триборства та за 3-є на дистанції 200 м стилем батерфляй - завоювала на літньому чемпіонаті України з плавання, що проходив з 23 по 25 червня в Полтаві, вихованка секції плавання спорткомплексу «Олімп» (діє на базі ВП ПАЕС) Ольга Філімонова. «Золота рибка» з міста-супутника Південноукраїнського енергокомплексу цього року на зимовому чемпіонаті України в Броварах тричі піднімалася на першу сходинку п’єдесталу пошани. І нині вкотре довела, що є однією з найкращих в Україні в стилі батерфляй серед спортсменок своєї вікової категорії.

Літній чемпіонат України з плавання серед юнаків 2009-2010 та дівчат 2010-2011 років народження зібрав 250 найкращих юних спортсменів з 17 областей України, більшість з яких є вихованцями ДЮСШ, СДЮШОР і шкіл вищої спортивної майстерності. Протягом трьох днів вони мали можливість продемонструвати свою кваліфікацію на 14 різних дистанціях.

Команда Миколаївської області повністю складалася з вихованців секції  плавання СК «Олімп». Крім Ольги Філімонової спортивну честь Миколаївщини захищали також южноукраїнці Михайло Фомичов, Михайло Зруйнований, Максим Волошин, Софія Коломійчук та Аліна Янович. Результат виступів спортсменів у естафеті 4х50 м (комбінованій змішаній) дозволив команді посісти 8 місце з-поміж 36 команд-учасниць. Проте беззаперечним успіхом южноукраїнської школи плавання на чемпіонаті став виступ у особистій першості талановитої плавчині Ольги Філімонової. Вона тренується під керівництвом досвідчених тренерів-викладачів з плавання Лариси Суворкіної та Олександри Дозорцевої. За їх словами, потенціал у юної спортсменки величезний, бажання та мотивація - на найвищому рівні. Попереду в неї, звісно, ще багато роботи, аби стати зіркою номер один. Тренери Ольги сподіваються, що всі складові вже досягнутих успіхів і підтримка дозволять южноукраїнській спортсменці й у подальшому прославляти Южноукраїнськ і містоутворююче підприємство вже на європейських та світових спортивних майданчиках.

Читайте також

Його величність футбол!

Управління молоді, спорту та культури Южноукраїнської міської ради

Шалені емоції та щирість почуттів, непередбачуваність та неймовірна розв’язка, командний дух т...

Калейдоскоп спортивних новин

Управління молоді, спорту та культури Южноукраїнської міської ради

ПЛАВАННЯ В період з 7 по 9 квітня команда юних вихованців відділення плавання СК «Олімп» УСО ВП П...

Калейдоскоп спортивних новин

Управління молоді, спорту та культури Южноукраїнської міської ради

18 березня змагальний сезон 2023 року успішно розпочали вихованці секції спортивного орієнтування СК...

Калейдоскоп спортивних новин

Управління молоді, спорту та культури Южноукраїнської міської ради

ФУТЗАЛ 12 березня в спорткомплексі «Олімп» відбулися чергові матчі чемпіонату Миколаї...