AA

Одноразова допомога з міського бюджету членам сімей загиблих (померлих) осіб до Дня захисника України

З метою підвищення рівня соціального захисту населення та надання додаткових соціальних гарантій у місті з 2016 року реалізується «Міська соціальна програма підтримки учасників АТО та членів їх сімей на 2016-2020 роки» (далі-Програма), на виконання якої у 2020 році передбачено 2 312 000 грн., що на 16,6 % більше ніж у 2019 році.

Основним напрямком Програми є охоплення додатковими соціальними гарантіями учасників АТО та соціальна підтримка членів сімей загиблих учасників АТО.

До Дня захисника України запроваджено виплату одноразової допомоги з міського бюджету членам сімей загиблих (померлих) осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України, а також брали участь в антитерористичній операції. У 2020 році 285 учасникам бойових дій АТО та членам сім'ї загиблих (померлих) виплачено 356,2 тис. грн., з них:

  • членам сімей загиблих учасників АТО в розмірі 10 тис. грн., на кожну сім'ю, виплачено 5 сім’ям;
  • інвалідам війни з числа учасників бойових дій, які брали безпосередню участь в АТО в розмірі 7 тис. грн., на одну особу,  виплачено 2 особам;
  • учасникам бойових дій АТО в розмірі 1051 грн., на одну особу, виплачено 278 особам.

Соціальною підтримкою у цьому році через міську Програму охоплені також діти загиблих (померлих) учасників антитерористичної операції.  Щомісячно, крім передбачених державних та обласних виплат, 3 діток отримують допомогу з міського бюджету по 1 тис. грн., кожна дитина.

Департаментом соціальних питань та охорони здоров’я Южноукраїнської міської ради спільно з КП «Служба комунального господарства» за кошти міського бюджету виготовлено та встановлено меморіальні дошки загиблим учасникам АТО.

Це лише невелика частина роботи, яка буде вдосконалюватися та проводиться надалі».

 

Читайте також

Шановні роботодавці!

Департамент соціальних питань та охорони здоров’я Южноукраїнської міської ради

Департамент соціальних питань та охорони здоров’я Южноукраїнської міської ради доводить до Ваш...

Про наслідки та відповідальність громадян за неповну та недостовірну інформацію при оформленні соціальних допомог та житлової субсидії

Департамент соціальних питань та охорони здоров’я Южноукраїнської міської ради

Шановні мешканці міста! При зверненні до департаменту соціальних питань та охорони здоров’я...

Постанова КМУ від 28 жовтня 2020 р. N 1035 "Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України"

Департамент соціальних питань та охорони здоров’я Южноукраїнської міської ради

  ПОСТАНОВА КАБІНЕТУ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ від 28 жовтня 2020 р. N 1035 "Про внесення...