![](https://storage.googleapis.com/yu-mk-ua.appspot.com/2024/7/26/news/box3/049e770868b7f5f235dc1f79a0680e03.jpeg)
Зі святом, наші янголи у білих халатах!
Сьогодні медичні працівники Южноукраїнської територіальної громади відзначили своє професійне свято....
Res --> 1
Відповідно до річного плану роботи Миколаївського обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту 21 квітня 2016 року на базі КЗ ЦРД «Гармонія» проведено семінар-практикум на тему: «Національно - патріотичне виховання дошкільників засобами фізичної культури», на якому були присутні методисти науково-методичних установ, інструктори з фізичного виховання дошкільних навчальних закладів, завідувачі ДНЗ області.
Перед початком семінару гості були ознайомлені з роботою закладу, фотогалереєю із спортивного життя вихованців, переглянули відеофільм, який презентує роботу вихователів та інструкторів з фізичного виховання ЦРД.
З привітанням до учасників заходу звернувся начальник управління освіти Южноукраїнської міської ради Ю.М. Сінчук. Директор КУ КМОЦ Л.М. Маленька розповіла про роботу дошкільних закладів освіти міста Южноукраїнська. Завідувач ЦРД «Гармонія» Л.А.Левіцька провела екскурсію по закладу з відвідуванням профілактично - оздоровчого центру «Малята - здоров’ята», презентувала роботу із фізичного виховання, організовану в ЦРД.
Учасники семінару переглянули сюжетне заняття з фізичного виховання у І молодшій групі «Пригоди Колобочків» за мотивами української народної казки «Колобок» з елементами психогімнастики та самомасажу за допомогою природних матеріалів (інструктор Старостіна Т.Г.). Із великим захопленням присутні спостерігали за заняттям з плавання у ІІ молодший групі «До бабусі на гостини» на основі українського фольклору (інструктор Арсеньєва Т.Г.), заняттям у старшій групи «Стежинами рідного краю» з використанням елементів методики «Са–Фі-Дансе» та оздоровчих технологій: ароматерапії, психогімнастикі, самомасажу Су Джоку (інструктор НіконоваГ.В.).
На наступному етапі гостям було представлено спортивне свято у старших групах «Ми нащадки славних козаків». Учасники семінару мали змогу вболівати за юних козаків та отримати насолоду, подивившись виступи гімнастів.
Педагоги продемонстрували високий рівень професіоналізму та методичної підготовки, а діти відповіли їм міцними знаннями та вміннями, з такого на перший погляд легкого, але дуже важливого для розвитку і збереження здоров'я предмету – фізична культура.
Кожен з учасників семінару отримав для себе багато цікавого та корисного для подальшого впровадження елементів роботи колег у власний досвід.
Сьогодні медичні працівники Южноукраїнської територіальної громади відзначили своє професійне свято....
За відповідний період до бюджету громади надійшло доходів в сумі 18 479,8 тис. грн., із них:...
До трагічних роковин в Оленівці Южноукраїнська міська бібліотека підготувала інформаційний...
Шановні працівники управління соціального захисту населення! Від імені Южноукраїнської міської ра...
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю медичну спіль...
Відповідно до виявленої потреби, працівники комунального закладу «Територіальний центр соціаль...
Комунальним закладом «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних посл...
Особа вважає себе такою, яка була втягнута у військовий конфлікт, і хоче оформити статус постраждало...
З 25 липня на посаду генерального директора філії ВП «Південноукраїнська АЕС» переведено...
Графік роботи лікарів НКП "ЮУ МЦПМСД" 29.07.2024-02.08.2024 &nbs...