Нові перемоги школи мистецтв!

З 22-25 червня в курортному місті Затока Одеської області проходив Міжнародний фестиваль-конкурс “Ритми літа”, в якому приймали участь як виконавці нашої країни так і інших країн.

Учасниками фестивалю також стали і учні та викладачі Дитячої школи мистецтв. Вони змагались у трьох жанрах (вокальному, хореографічному та інструментальному)

Порадувала глядачів незвичним форматом та якістю виконання вокально-хореографічна композиція “Муха-цокотуха”, за що й отримала І місце і була запрошена до виступу у Гала-концерті фестивалю. В ній брали участь: вокальний ансамбль “Радуга” викладач Руських Л.О.; клас народної хореографії – викладач Батрак А.М. ; інструментальний ансамбль – викладач Корольов В.В.

Достойні місця зайняли в жанрі інструментальної музики учні викладача Шерстньова О.В.: Василенко Юліана (флейта) ІІ місце; Шерстньова Ніка (саксофон) І місце; викладача Сорокіної О.І. Василенко Камєлія (скрипка) ІІІ місце.

Гарні результати отримали учні – вокалісти:  Скрипник Ольга  - І місце; Лупанова Наталія – ІІ місце; Бойко Мілена – ІІ місце; Сачко Лідія – ІІ місце; Митько Софія – ІІІ місце.

А їхній викладач, Руських Л.О., у номінації джазовий вокал отримала диплом лауреата І ступеню.

Зібравши цілий букет перемог – школа мистецтв черговий раз довела , що в її стінах викладають справжні професіонали, які навчають творчих та здібних дітей і постійно працюють над підвищенням естетичної культури рідного міста.

Учасники фестивалю отримали яскраві враження та незабутній відпочинок на початку літніх канікул, які запам’ятаються їм на все життя!

 

Читайте також

До Дня партизанської слави

Управління молоді, спорту та культури Южноукраїнської міської ради

  З нагоди відзначення Дня партизанської слави в читальному залі бібліотеки для дорослих орг...