AA

«Ми йшли до тебе, Незалежність!»

20 серпня у виставковій залі Южноукраїнського міського історичного музею відбулось відкриття експозиції «Ми йшли до тебе, Незалежність», яку було приурочено до Дня Державного Прапора України та 29-ї річниці  незалежності України. 

У рамках заходу проходили:  презентація третьої збірки поезій Сашка Кучеренка (Обрія) - «Бусол»; виступ лауреата всеукраїнського фестивалю "Пісні, народжені в АТО" Федора Зосімова; музичне привітання від ГО «Бугогардова Січ Українського козацтва»; виставка картин місцевих художників. 

Глядачі тепло сприймали вірші та пісні у виконанні Олександра Кучеренка. Поезія Сашка за тематикою та настроєм здебільшого патріотична, а от за формою досить різнопланова. Мова барвиста й багата. Пісні Федора Зосімова «Злива» та «Пам’яті Сергія Горобця» довели присутніх до сліз. Патріотичності заходу додав марш української армії «Зродились ми великої години» у виконанні козаків. З привітальним словом виступив воїн АТО Олександр Шмідько. Великою несподіванкою стала прем’єра вірша Руслана Клименка «Пам’яті Ярослава Журавля». Серед гостей була присутня Марія Ачкасова, молода та талановита художниця. Вона презентувала свої роботи, серед яких картина «Українське ДНК». Також всі охочі могли переглянути роботи Владислава Ачкасова, Зіновія Кравця, Сергія Колпакова, Максима Бівола.

Захід пройшов у душевній атмосфері живого, творчого спілкування та з дотриманням карантинних вимог.

 

Читайте також

Відбулось засідання робочої групи з розгляду питань доцільності створення та облаштування центру соціальної підтримки

Управління молоді, спорту та культури Южноукраїнської міської ради

03 березня у залі виконавчого комітету відбулось засідання робочої групи з розгляду питань доцільнос...

До Дня Святого Валентина

Управління молоді, спорту та культури Южноукраїнської міської ради

  Панкратівський та Іванівський сільські клуби Южноукраїнської міської територіальної гро...

З нагоди Дня Соборності України

Управління молоді, спорту та культури Южноукраїнської міської ради

22 січня відбулося урочисте покладання квітів Южноукраїнським міським головою Валерієм Онуфрієнко, г...