AA

Кубок УМСК з шахів у Южноукраїнську

Міською федерацією шахів за підтримки управління молоді, спорту та культури, СК «Олімп», ПК «Енергетик» та завдяки інформаційній підтримці обласної федерації шахів 27  квітня  проведено  турнір з шахів  на Кубок управління молоді, спорту та культури.

У турнірі взяли участь шахісти з міст Южноукраїнська та  Миколаєва -  30 учасників (серед них два  кандидати у майстри спорту, дванадцять першорозрядників та шахісти різного рівня гри).

У надзвичайно захоплюючій боротьбі перше  місце серед дорослих за додатковими показниками з  6,5 очками виборов кандидат у майстри спорту Володимир Дудьєв з міста Южноукраїнська,  друге посів Михайло Якубець учень ЮЗШ № 4, третє місце посів п’ятиразовий чемпіон області серед людей з обмеженими можливостями Олександр Росол, також з міста Южноукраїнська.  

Серед юнаків до 15 років переміг  Олексій Ілюшкін; до 12 років першим був шахіст Ростислав Микитюк; у номінації до 10 років перемогла Олександра Рудницька  та серед юних надій  став переможцем южноукраїнець Олександр Заєць.

 

 

Читайте також

Турнір з сумо

Управління молоді, спорту та культури Южноукраїнської міської ради

23 лютого 2020 року у місті Луцьку Волинської області відбувся міжнародний турнір з сумо «КУБО...

Чемпіонат України з сумо

Управління молоді, спорту та культури Южноукраїнської міської ради

20 - 22 лютого 2020 року у місті Луцьк відбувся чемпіонат України з сумо серед дорослих та молоді в...

Турнір з настільного тенісу

Управління молоді, спорту та культури Южноукраїнської міської ради

22 лютого 2020 року відбувся Відкритий турнір для любителів  настільного тенісу. Участь у змага...