![](http://yu.mk.ua/uploads/files/2024/7/27/news/box3/1255c9805213d4b57db440e2d07ae872.jpeg)
Южноукраїнська громада знову у жалобі: вона провела в останню путь Сергія Дроботуна
Южноукраїнська громада знову у жалобі: вона провела в останню путь 36-річного Героя, старшого лейтен...
Res --> 1
Команда «Автолокомотив» автотранспортного господарства ВП «Южно-Українська АЕС» стала бронзовим призером чемпіонату України з футзалу серед аматорських команд. За підсумками Всеукраїнського фіналу футболістів атомної станції було відзначено номінацією «Перспектива року».
У чемпіонаті України з футзалу, починаючи з відбіркових турів, взяли участь близько 2000 команд. У фінал, що проходив в м. Житомирі, вийшло 25. Серед них і южно-український «Автолокомотив». Щоб пробитися до числа фіналістів футболісти АЕС мали перемогти на чемпіонаті області, що вони й зробили, успішно зігравши в своїй зоні 22 гри. У Житомирі команда ЮУАЕС у боротьбі за звання кращих боролася з суперниками ще в чотирьох поєдинках, два з них виграла і в двох зазнала поразки.
«На фінал з'їхалися всі переможці - ніхто не хотів поступатися, - ділиться враженнями капітан команди, монтер шляху залізничної дільниці АТГ ВП ЮУАЕС Дмитро Кузьо, - може, футбольний фарт і не завжди був на нашому боці, та третє місце - це теж велике досягнення. Наступного року поборемося вже за перемогу».
Южно-український «Автолокомотив» брав участь у двох із трьох проведених всеукраїнських чемпіонатів з футзалу. Минулого року команда посіла п'яте місце. Нині піднялася на третю сходинку п'єдесталу. «У наших хлопців великий потенціал, - впевнений начальник команди, керівник бюро з підготовки виробництва АТГ Василь Бурлака. - У нас відмінна база для тренувань – спорткомплекс атомної станції «Олімп». А завдяки адміністрації та профкому підприємства ми маємо змогу не лише брати участь у спартакіадах АЕС, міста-супутника та Атомпрофспілки, а й показати себе на всеукраїнському рівні».
Футбольна команда на базі АТГ ВП ЮУАЕС існує 10 років. Її головний тренер - Олег Недяк, завідувач спортивною спорудою спорткомплексу «Олімп». Нелегку тренерську працю з ним ділить Іван Спотар, у минулому - футболіст, нині водій автобуса автотранспортного господарства АЕС. «За цей час склад команди повністю оновився, - зазначають тренери. - Середній вік наших хлопців - 23-25 років. Незмінним залишається лише ентузіазм і захоплення футболом. Тренуються після роботи, іноді приходять стомлені. Та любов до спорту і бажання перемогти сильніші від будь-якої втоми».
Президент команди, директор АТГ ВП ЮУАЕС Петро Форостяний вірить у подальший прогрес «Автолокомотиву»: «Чемпіонат України підтвердив, що наші футболісти - одні з кращих в Україні. Мені приносить велике задоволення, що вони працюють у нашому автогосподарстві. Це активні хлопці, більшість з яких не обмежується футболом. І відрадно, що інші за ними тягнуться. Люди зайняті, розвивають спорт, підвищують престиж як нашого підрозділу, так і Южно-Українського енергокомплексу в цілому».
Южноукраїнська громада знову у жалобі: вона провела в останню путь 36-річного Героя, старшого лейтен...
Сьогодні медичні працівники Южноукраїнської територіальної громади відзначили своє професійне свято....
За відповідний період до бюджету громади надійшло доходів в сумі 18 479,8 тис. грн., із них:...
До трагічних роковин в Оленівці Южноукраїнська міська бібліотека підготувала інформаційний...
Шановні працівники управління соціального захисту населення! Від імені Южноукраїнської міської ра...
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю медичну спіль...
Відповідно до виявленої потреби, працівники комунального закладу «Територіальний центр соціаль...
Комунальним закладом «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних посл...
Особа вважає себе такою, яка була втягнута у військовий конфлікт, і хоче оформити статус постраждало...
З 25 липня на посаду генерального директора філії ВП «Південноукраїнська АЕС» переведено...