Res --> Офіційний сайт міста Южноукраїнськ | Книга памְ’яті на інформаційному терміналі
AA

Книга памְ’яті на інформаційному терміналі

Публікація, викладена нещодавно, про встановлення сенсорного вуличного інформаційного терміналу з програмним забезпеченням, викликала широке обговорення серед місцевого населення, навіть критику.

Хочемо надати з цього приводу певні роз’яснення.

Рішення про встановлення такого терміналу було прийнято робочою групою з питань увіковічнення пам’яті загиблих військовослужбовців Южноукраїнської МТГ, головна мета якого – це викладення біографічної інформації про Героїв-земляків, які віддали життя за Україну. Викладена вона у розділі «Книга пам’яті». А це, в свою чергу, дає змогу увіковічнити пам’ять тих, хто ціною власного життя боровся за цілісність нашої України.

 На жаль, можливості музею не дозволяють вмістити такий широкий спектр інформації. Та й, погодьтеся, не кожен часто відвідує музей. Термінал же розташували на Меморіальному комплексі захисникам України. Це основне місце, яке облаштоване з метою належного вшанування наших Героїв на території громади. Згодом тут буде розміщена Алея пам’яті, а вже після перемоги планується реконструкція всього комплексу. Наразі прийнято рішення про демонтаж стели та розроблено візуалізацією розпланування території Меморіального комплексу.

Кожен місцевий житель та гості міста можуть підійти і прочитати інформацію про полеглого Героя, тим самим згадати його, і добрим спомином вкотре вшанувати його світлу пам’ять. Також дорослі можуть знайомити наше підростаюче покоління – дітей, зі сторінками нашої нової історії, з іменами Героїв, які ми зобов’язані пам’ятати за їх подвиг ціною в життя.

Зазначимо, що на даній території ведеться цілодобове відеоспостереження з метою уникнення вандалізму.

Ще раз наголошуємо, що «Книга пам’яті», це саме те – заради чого було прийнято рішення встановити цей термінал, решта розділів – додатки з корисною для громади інформацією.

Тож замість критики, згадайте ім’я кожного, хто сміливо йшов у бій, щоб захистити нас.

В єдності наша сила! І головне завдання нас, мирних жителів – пам’ятати та вшановувати пам’ять,  відвідувати заходи присвячені вшануванню пам’яті Героїв всіх значущих для України подій, які відбуваються на Меморіальному комплексі Захисників. Це наша історія і наша реальність…

Вічна пам’ять нашим Захисникам!

 

Читайте також

До другої річниці початку повномасштабного вторгнення російської федерації на територію України та з нагоди 10-річчя загарбницької війни

Управління молоді, спорту та культури Южноукраїнської міської ради

  Секретар міської ради Денис Кравченко, заступник міського голови Марія Дроздова та депутат...

Посилка «любові й тепла»

Управління молоді, спорту та культури Южноукраїнської міської ради

  До Дня закоханих, що відзначають 14 лютого, учасниці любительського обʼєднання «Патр...

Міністерство молоді та спорту України запрошує активну молодь України подавати заявки на здобуття Премії КМУ

Вознесенська районна військова адміністрація

Премія Кабінету Міністрів України присуджується особам віком до 35 років за досягнення у розбудові У...