Res --> Офіційний сайт міста Южноукраїнськ | Кабінет Міністрів України продовжив режим надзвичайної ситуації і карантинні заходи у зв’язку із корона вірусною інфекцією в Україні до 31 грудня 2022 року
AA

Кабінет Міністрів України продовжив режим надзвичайної ситуації і карантинні заходи у зв’язку із корона вірусною інфекцією в Україні до 31 грудня 2022 року

Про це повідомили представник Уряду у Верховній Раді України Тарас Мельничук та голова Комітету Верховної Ради з питань здоров’я нації, медичної допомоги та медичного страхування Михайло Радуцький.

«Продовжено режим надзвичайної ситуації до 31 грудня 2022 р. для єдиної державної системи цивільного захисту на всій території України шляхом внесення змін до розпорядження КМУ від 25.03.2020 № 338 «Про переведення єдиної державної системи цивільного захисту у режим надзвичайної ситуації». Продовжено карантин до 31 грудня 2022 р. на всій території України», – йдеться у повідомленнях народних обранців.

Нагадаємо: востаннє Уряд продовжував коронавірусний карантин у травні 2022 року. Тоді його дію було продовжено до 31 серпня. Відтак карантин, запроваджений через пандемію коронавірусної хвороби COVID-19, було введено в Україні в березні 2020 року. З того часу його умови неодноразово змінювали.

У липні нинішнього року Всесвітня організація охорони здоров’я закликала країни світу відновити карантинні обмеження проти COVID-19 у плані дотримання маскового режиму та масового тестування населення.

На початку липня 2022 року Міністр охорони здоров’я України Віктор Ляшко повідомляв, що в державі збільшилася кількість хворих на коронавірусну інфекцію. А от наприкінці липня в Україні виявили перші випадки нового різновиду штаму коронавірусу «Омікрон», який активно поширюється у світі. Також у світі зростає і кількість смертей, спричинених коронавірусом.

Міністерство охорони здоров’я України закликає громадян не нехтувати ознаками застуди та звертатися до сімейних лікарів з приводу консультації та здійснення профілактичних щеплень проти коронавірусної інфекції.

Читайте також

До уваги Почесних донорів України, які зареєстровані на території Южноукраїнської міської територіальної громади!

Управління охорони здоров'я Южноукраїнської міської ради

Для забезпечення виплати одноразової матеріальної допомоги до Всесвітнього Дня донора – 14 чер...

2 травня – День немовляти

Управління охорони здоров'я Южноукраїнської міської ради

2 травня – День немовляти. Спеціалісти КНП"Южноукраїнська міська багатопрофільна лікарня&...

Верховна Рада 19 жовтня 2017 року прийняла Закон «Про державні фінансові гарантії медичного обслуговування населення», який набрав чинності 30 січня 2018 року

Управління охорони здоров'я Южноукраїнської міської ради

Верховна Рада 19 жовтня 2017 року прийняла Закон «Про державні фінансові гарантії медичного об...

Підтримано зміни до міської комплексної програми «Охорона здоров’я в Южноукраїнській міській територіальній громаді на 2021-2025 рр». Невеликими кроками до суттєвих змін

Управління охорони здоров'я Южноукраїнської міської ради

Члени виконавчого комітету одноголосно підтримали проєкт рішення, відповідно до якого внесені зміни...