![](http://yu.mk.ua/uploads/files/2024/7/27/news/box3/1255c9805213d4b57db440e2d07ae872.jpeg)
Южноукраїнська громада знову у жалобі: вона провела в останню путь Сергія Дроботуна
Южноукраїнська громада знову у жалобі: вона провела в останню путь 36-річного Героя, старшого лейтен...
Res --> 1
Станом на 31.03.2016 року на обліку КВІ м. Южноукраїнська перебуває 2 неповнолітніх, звільнених від відбування покарання з випробуванням.
У березні 2016 року особовим складом кримінально-виконавчої інспекції м.Южноукраїнська було проведено 3 індивідуально-профілактичні бесіди з неповнолітніми.
Згідно з планом спільних дій Южноукраїнського МВ КВІ УДПтС України в Миколаївській області та Южноукраїнського відділення поліції Первомайського ВП ГУ НП в Миколаївській області 18.03.2016р. була проведена спільна нарада, на якій обговорювались питання профілактичної роботи з неповнолітніми та особами, звільненими від відбування покарання з випробуванням.
25.03.2016 р. представник кримінально-виконавчої інспекції м.Южноукраїнська взяла участь в координаційній раді в Службі у справах дітей Южноукраїнської міської ради. Одним з питань порядку денного було питання профілактики дитячої злочинності.
25.03.2016 р. відбулася спільна нарада КВІ м. Южноукраїнська та Южноукраїнського міського центра соціальних служб сімʼї, дітей та молоді. На нараді розглядалися питання: надання соціальних послуг особам, засудженим до покарань не пов’язаних з позбавленням волі; соціально-демографічний склад неповнолітніх, звільнених від відбування покарання з випробуванням; стан дотримання порядку та умов відбування покарання особами, що перебувають на обліку КВІ м.Южноукраїнська.
29.03.2016 р. представник кримінально-виконавчої інспекції м.Южноукраїнська взяла участь у засіданні Спостережної комісії Южноукраїнської міської ради, де доповіла про індивідуально-профілактичну роботу з неповнолітніми, звільненими від відбування покарання з випробуванням.
30.03.2016р. представники кримінально-виконавчої інспекції м.Южноукраїнська відвідали неповнолітніх, звільнених від відбування покарання з випробуванням, за місцем навчання у ДНЗ «Южноукраїнський професійний ліцей», про що складено акти візиту.
31.03.2016р. представники кримінально-виконавчої інспекції м.Южноукраїнська відвідали неповнолітніх, звільнених від відбування покарання з випробуванням, за місцем проживання, про що складено акти візиту.
Южноукраїнська громада знову у жалобі: вона провела в останню путь 36-річного Героя, старшого лейтен...
Сьогодні медичні працівники Южноукраїнської територіальної громади відзначили своє професійне свято....
За відповідний період до бюджету громади надійшло доходів в сумі 18 479,8 тис. грн., із них:...
До трагічних роковин в Оленівці Южноукраїнська міська бібліотека підготувала інформаційний...
Шановні працівники управління соціального захисту населення! Від імені Южноукраїнської міської ра...
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю медичну спіль...
Відповідно до виявленої потреби, працівники комунального закладу «Територіальний центр соціаль...
Комунальним закладом «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних посл...
Особа вважає себе такою, яка була втягнута у військовий конфлікт, і хоче оформити статус постраждало...
З 25 липня на посаду генерального директора філії ВП «Південноукраїнська АЕС» переведено...