Res --> 1 Офіційний сайт міста Южноукраїнськ | Інформація для суб’єктів господарювання щодо системи екологічного управління
AA

Інформація для суб’єктів господарювання щодо системи екологічного управління

Система екологічного управління - сукупність організаційної структури, діяльності та відповідних ресурсів і методів для формування, здійснення, аналізу і актуалізації екологічної політики.

З 01.01.2017 в Україні діє ДСТУ ISO 14004:2016 - Системи екологічного управління та загальні настанови щодо запроваджування (ISO 14004:2016, IDT).     

У цьому стандарті подано настанови для організації щодо розроблення, запровадження, підтримування та поліпшення повноцінної, достовірної та надійної системи екологічного управління. Настанови, викладені в цьому стандарті, призначені для організації, яка прагне керувати своїми екологічними зобов’язаннями на систематичній основі, що сприяє екологічній складовій сталого розвитку.

Цей стандарт допоможе організації досягти передбачених результатів своєї системи екологічного управління, які будуть корисними для довкілля, самої організації та зацікавлених сторін. Відповідно до екологічної політики організації, передбачувані результати системи екологічного управління охоплюють:

— підвищення екологічної дієвості;

— виконання обов’язкових для дотримування відповідності вимог;

— досягнення екологічних цілей.

Настанови, викладені в цьому стандарті, можуть допомогти організації підвищити екологічну дієвість, а також полегшити інтегрування елементів системи екологічного управління в свої бізнес-процеси.

Впровадження системи екологічного управління дає підприємству ряд переваг: цілеспрямоване зменшення обсягів матеріальних та енергетичних ресурсів, що споживаються, відходів виробництва і, відповідно, розмірів платежів за них; зменшення захворювань та впливу на генофонд; зменшення ризику відповідальності за забруднення; формування довіри населення до підприємства; врегулювання відносин з громадськістю, місцевою владою та підвищення  іміджу  підприємства; залучення  інвестицій; отримання переваг над конкурентами під час участі у конкурсах і тендерах; підвищення авторитету серед кредитних організацій.

 

Читайте також

Відбулося засідання координаційної комісії з питань розвитку підприємництва при виконавчому комітеті Южноукраїнської міської ради, присвяченого до Дня Підприємця

Виконавчий комітет Южноукраїнської міської ради

30.08.2023 у великій залі засідань виконавчого комітету Южноукраїнської міської ради відбулося засід...