AA

Гідроагрегат №2 Олександрівської ГЕС по завершенні планового ремонту підключено до мережі на добу раніше графіка

Гідроагрегат №2 Олександрівської ГЕС (входить до складу Южно-Українського енергокомплексу) 8 жовтня по завершенні планового ремонту підключено до енергомережі на добу раніше графіка. Сьогодні його устаткування працює в заданому режимі.

Разом зі стандартними ремонтними та профілактичними процедурами на другому гідроагрегаті, під час нинішньої кампанії було також виконано реконструкцію системи постійного струму ОГЕС. У перелік робіт увійшли заміна акумуляторної батареї та щита постійного струму. «Цю масштабну нестандартну роботу ми виконували вперше. Зробили її в короткі терміни з мінімальним часовим проміжком зупинки обох гідроагрегатів Олександрівської ГЕС, - зазначає головний інженер каскаду ГЕС-ГАЕС Сергій Музиченко. - Необхідність реконструкції була викликана закінченням ресурсу акумуляторної батареї. Використовувалася вона ще з моменту пуску ГЕС - з 1999 року. Батарея була старого відкритого типу і за своїми параметрами вже не виконувала покладені на неї завдання».

Новий акумулятор виготовлений німецькою фірмою Hoppecke, а щит постійного струму - вітчизняним виробником електричного обладнання «Елкор». За словами С.Музиченка, щит виготовлено за останнім словом техніки, що дозволяє використовувати в роботі сучасні технологічні напрацювання та технічні нововведення. Термін експлуатації акумуляторної батареї - 20 років, щита постійного струму - близько 25.

Проте енергетикам гідрокаскаду та підрядним організаціям поки не до відпочинку. До 19 жовтня їм необхідно закінчити плановий капітальний ремонт першого гідроагрегату Олександрівської ГЕС.

 

Читайте також

Южно-Український енергокомплекс вкотре приймав гостей: на екскурсії побували представники Первомайського району

Управління інформації та громадських зв’язків ВП ЮУ АЕС

Южно-Український енергокомплекс продовжує приймати гостей. 17 січня на майданчиках Южно-Української...

Інформцентр ЮУАЕС з вертепом відвідали вихованці Соцготелю та відділення комплексної реабілітації дітей з інвалідністю

Управління інформації та громадських зв’язків ВП ЮУ АЕС

В інформаційному центрі «Імпульс» Южно-Українського енергокомплексу 8 січня з вертепом у...

На Южно-Українській АЕС 9 січня відбудеться перевірка системи оповіщення

Управління з питань НС та взаємодії з правоохоронними органами Южноукраїнської міської ради

На проммайданчику Южно-Української АЕС 9 січня відбудеться чергова планова перевірка облад...