![](https://storage.googleapis.com/yu-mk-ua.appspot.com/2024/7/19/news/box3/44559a341dcf6e865bfe7f2b9eb5e2be.jpeg)
За не видалення карантинних рослин передбачена відповідальність
Наказом Міністерства аграрної політики та продовольства України від 16.07.2019 № 397 затвердже...
Res --> 1
Наприкінці лютого – початку березня 2021 р. за ініціативи управління екології, охорони навколишнього природного середовища та земельних відносин Южноукраїнської міської ради (УЕОНСтаЗВ) та сприяння управління освіти Южноукраїнської міської ради в загальноосвітніх школах міста були проведені заняття на тему охорони та дбайливого ставлення до навколишнього природного середовища.
Вчителі четвертих класів ознайомили дітей із небезпекою, яку несе потрапляння сміття у природу (значний час розкладу та отруєння природного середовища), з правилами належного сортування сміття у контейнери. Та найголовніше – поселили у маленьких серцях думку про тендітність та вразливість нашої планети, яка потребує особливого захисту.
Питання здорового оточуючого середовища в наш час займає одне із ключових місць. І тому надзвичайно актуальним напрямом, поряд із заходами захисту довкілля, є підвищення екологічної свідомості громадян. Це завдання допомагає вирішити екологічна освіта.
Продовжуючи традицію проведення екологічних навчань у школах в 2019 році, управлінням екології, охорони навколишнього природного середовища та земельних відносин Южноукраїнської міської ради були заплановані подібні лекції і на 2021 рік.
У зв’язку із введенням карантину, у 2021 році спеціалісти УЕОНСтаЗВ не змогли особисто провести екологічні навчання, але підготували для дітей тематичні листівки та плакати на тему охорони природи і збереження її від забруднення побутовими відходами.
Сподіваємося, що, доклавши зусиль разом та посіявши зерна знань у дитячі серця, зростимо екологічно свідоме покоління.
Наказом Міністерства аграрної політики та продовольства України від 16.07.2019 № 397 затвердже...
До Дня відмови від поліетиленових пакетів відділ екології, охорони навколишнього середовища та земел...
Цього літа через раннє настання спекотного та посушливого періоду прискорилося дозрівання трав. &nbs...
У червні 2024 року було проведено прибирання засміченої ділянки полезахисної лісосмуги біля розгалуж...
Наприкінці травня 2024 року було завершено прибирання двох несанкціонованих місць накопичення сміття...
Рішенням Южноукраїнської міської ради від 23.05.2024 №1788 затверджено переліки земельних ділянок ко...
Саме в цей день відкрилася Конференція ООН із проблем навколишнього середовища у Стокгольмі в 1972 р...
Рішенням Южноукраїнської міської ради від 23.05.2024 №1788 затверджено переліки земельних ділянок ко...
Цей день спонукає людство замислитися про нашу відповідальність за світ, в якому ми живемо. Адже за...
10 травня відділ екології, охорони навколишнього середовища та земельних відносин спільно з управлін...