AA

Душа у дзеркалі слова

В Миколаївській обласній бібліотеці для дітей ім. В. О. Лягіна підведені підсумки обласного творчого огляду «Ми-українці», оголошеного на початку поточного року управлінням культури, національностей та релігій Миколаївської облдержадміністрації і присвяченого 25-й річниці незалежності України

Комунальний заклад «Міська бібліотека для дітей» вітає переможницю Мохову Христину, яка перемогла у міському відбірковому етапі Огляду (який  провела  дитяча бібліотека) і визначена переможцем обласного Огляду у номінації  «Омріяна Україна очима дітей» (напрямок «Літературна творчість) та  бажає її нових творчих злетів, а також висловлює щиру подяку за участь у  Огляді.

Обласне журі Огляду високо оцінило  вірші Христини (до його складу входили представники організаторів Огляду, творчих спілок, керівники обласних закладів культури, провідні фахівці бібліотечних установ міста) і нагородило Мохову Христину дипломом управління культури, національностей та релігій Миколаївської обласної державної адміністрації та символічним подарунком.

Лірика Насті не могла  не залишити  у наших душах слід, тому що пише вона від щирого серця.

Її вірші хвилюють, змушують замислитись, дуже легко читаються, іноді навіть здається, що їх написала людина з певним життєвим досвідом.

Любов до поезії дівчинці привили  її мама   та дідусь, які  теж писали вірші. Вони  дали її путівку у світ поезії.

Свої перші вірші вона написала у дев'ятирічному віці.  Першими слухачами стали однокласники Христини, яким вірші дуже сподобалися. Це надихнуло дівчинку писати ще більше. А вчителька Ківачук Людмила Петрівна, яка перша помітила талант маленької поетеси, привела її до поетичного гуртка «Колібрі».  Для керівника гуртка  Тищенко Валентини Іванівни дівчинка стала  справжнім відкриттям. Зараз вона займається  там і розвиває свою майстерність: пише нові вірші на різні теми, удосконалює свій талант, багато працює, щоб її вірші радували вдячних слухачів.

Южноукраїнська загальноосвітня школа № 2 може пишатися своєю ученицею, адже дівчинка навчається добре і мріє про медаль; її улюблені предмети -  математика та історія України. Вона справжня маленька патріотка, яка любить Україну і серцем відчуває біль, який принесла нам ця війна. Тема війни проходить червоною ниткою через її творчість. Дівчинка  пише про те, що на даний час турбує кожного українця, якому набридла ця війна. Христина хоче щоб в Україні  знову запанував мир. Як заклик звучать її слова: «Я хочу миру, хочу жити!».

Христина мріє, як виросте, надрукувати маленьку збірку віршів назву якої ще не придумала.Христино, не зупиняйся! І ми сподіваємося, ще побачимо твої збірочки!

Читайте також

До Дня Святого Валентина

Управління молоді, спорту та культури Южноукраїнської міської ради

  Панкратівський та Іванівський сільські клуби Южноукраїнської міської територіальної гро...

З нагоди Дня Соборності України

Управління молоді, спорту та культури Южноукраїнської міської ради

22 січня відбулося урочисте покладання квітів Южноукраїнським міським головою Валерієм Онуфрієнко, г...

До Дня Соборності України

Управління молоді, спорту та культури Южноукраїнської міської ради

22 січня 2021 року з нагоди Дня Соборності України в селі Панкратове, без залучення громадсь...