![](https://storage.googleapis.com/yu-mk-ua.appspot.com/2024/7/19/news/box3/69da25620dbc40795e482c3e9a4058d3.jpeg)
Обговорили результати опитування по впровадженню Громадського бюджету
18.07.2024 втретє відбулась зустріч з активними мешканками та мешканцями Южноукраїнської громад...
Res --> 1
Під головуванням голови Миколаївської обласної державної адміністрації Стадніка Олександра, 20.03.2020 відбулося позачергове засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій при Миколаївській облдержадміністрації щодо посилення заходів спрямованих на запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 в Миколаївській області, на якому прийнято рішення з 23.03.2020 призупинити роботу усіх ринків Миколаївської області, в тому числі і продовольчих.
На виконання п.2.2 протокольних доручень регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій при Миколаївській облдержадміністрації (Протокол №5 від 20.03.2020) щодо посилення заходів спрямованих на запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої короновірусом SARS-CoV-2 в Миколаївській області, доручення голови Миколаївської облдержадміністрації від 21.03.2020 №10-д, суб’єктам господарювання, які організовують роботу ринків в місті Южноукраїнську, необхідно тимчасово призупинити роботу ринків, в тому числі об’єктів з продажу продовольчих та непродовольчих товарів, розміщених на їх території.
Також, звертаємо увагу, виконання заходів спрямованих на запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої короновірусом SARS-CoV-2 в Миколаївській області є обов’язковими до виконання всіма суб’єктами господарювання незалежно від форми власності.
Контроль за виконанням будуть здійснювати МВС та Національна поліція.
У випадку невиконання вищевказаних заходів, суб’єкти господарювання будуть притягуватись до відповідальності з наступними штрафними санкціями, а саме:
ст. 443 КУпАП - тягне за собою накладення штрафу на громадян від однієї до двох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (17000-34000 грн.), на посадових осіб - у розмірі від двох до десяти тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (34000-170000 грн.);
ст. 325 ККУ - для порушників передбачено штраф від однієї тисячі до трьох тисяч неоподаткованих мінімумів доходів громадян (17 000 - 51 000 грн) або арешт на строк до 6 місяців, або обмеженням волі на строк до 3 років, або позбавленням волі на строк до 3 років. Ті самі діяння, якщо вони спричинили загибель людей чи інші тяжкі наслідки, - караються позбавленням волі на строк від п'яти до восьми років.
18.07.2024 втретє відбулась зустріч з активними мешканками та мешканцями Южноукраїнської громад...
11 червня, розпочалась програма AGROw UP - це безплатні консультації та вебінари для українського бі...
30 травня 2024 року та 31 травня 2024 року в великій залі виконавчого комітету Южноукраїнської міськ...
Міський голова Валерій Онуфрієнко, перший заступник міського голови з питань&nbs...
27 травня 2024 року відбулася онлайн зустріч представників виконавчого комітету Южноукраїнської місь...
Відбулась онлайн-зустріч з представниками Полянської сільської громади Закарпатської області, на які...
Що потрібно знати, щоб успішно отримати грант на розвиток власного бізнесу? Розібратися з усіма пита...
В Україні досі розповсюджений бізнес без офіційної реєстрації. І це стосується, як і невеликих підпр...
Відповідно до Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері г...
У зв’язку з аварійно-ремонтними р...