AA

До уваги суб’єктів господарювання!

З метою надання державної підтримки малому та середньому підприємництву в Україні, 03 лютого 2020 року Прем’єр - міністр України Олексій Гончарук разом з Міністерством розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства і Міністерством фінансів дали старт та презентували державну програму «Доступні кредити 5-7-9%».

Для отримання більш детальної інформації, запрошуються суб’єкти підприємницької діяльності прийняти участь у презентації Державної програми «Доступні кредити 5-7-9%», за участю начальника відділу кредитування юридичних осіб Миколаївського РУ АТ «Ощадбанк» Мирошниченка Ярослава Володимировича.

Захід відбудеться: 28 лютого 2020 року з 10.00 до 12.00 у Регіональній торгово-промисловій палаті Миколаївської області за адресою: вул. Потьомкінська, 41, 3 поверх, конференц-зала.

Для участі у презентації, необхідно зареєструватися за електронною адресою:gor@rtpp.com.ua  або за телефоном (0512) 500117 (контактна особа Скорбіліна Ірина).

 

 

Читайте також

Шановні громадяни!

Виконавчий комітет Южноукраїнської міської ради

  Виконавчий комітет Южноукраїнської міської ради надає перелік об’єктів з продажу про...

До уваги суб’єктів господарювання, які організовують роботу ринків, суб’єктів господарювання та громадян, що здійснюють продаж продовольчих та непродовольчих товарів на ринках міста!

Виконавчий комітет Южноукраїнської міської ради

Під головуванням голови Миколаївської обласної державної адміністрації Стадніка Олександра, 20.03.20...