До уваги суб’єктів господарювання!

З 25 вересня по 17 жовтня 2018 року Офіс з просування експорту при Міністерстві економічного розвитку і торгівлі України (далі – Офіс) проводитиме конкурс для місцевих органів виконавчої влади – «Битва міст».

Метою конкурсу є визначення двох українських міст (окрім м. Київ), в яких будуть реалізовуватися національні безкоштовні освітні програми для підприємців та експортерів «Export Revolution Ukraine» та «Creative Export Ukraine»: безкоштовні семінари з питань виходу на зовнішні ринки, різнобічних аспектів експортної діяльності, креативного підприємництва та експорту. Заняття відбуватимуться за участі міжнародних експертів та тренерів. Офіс повністю забезпечує процес реалізації програми та проведення семінарів у містах.

Освітні програми «Export Revolution Ukraine» та «Creative Export Ukraine» розроблені Інститутом маркетингу Естонії у співпраці з Офісом за підтримки Мінекономрозвитку та фінансуються Міністерством закордонних справ Естонії.

Для участі міста Южноукраїнськ у конкурсі «Битва міст», необхідно представникам  бізнесу забезпечити необхідну кількість заяв-реєстрацій.

18 жовтня 2018 року Офіс обере два міста – переможця, що матимуть змогу приєднатись до реалізації національних навчальних програм. Відбір здійснюють представники Офісу, використовуючи умови участі в програмі, що доступні онлайн за посиланням: epo.org.ua/revilution-pro-terms/ «Export Revolution Ukraine» та epo.org.ua/creative-pro-terms/ «Creative Export Ukraine».

Міста переможці отримають відзнаку від Інституту Маркетингу Естонії за підтримку проектів розвитку та співробітництва та відзнаку від Офісу – за реалізацію національних освітніх програм.

Для отримання більш детальної інформації рекомендуємо звертатися до менеджера освітніх програм Офісу – Анастасії Крилової, тел. +38(063) 740-03-35.

 

Читайте також

Відбулася зустріч з міжнародними представниками Херсонської групи Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні

Виконавчий комітет Южноукраїнської міської ради

На цьому тижні  відбулася зустріч керівників виконавчого комітету Южноукраїнської міської ради,...

Інформація про заходи щодо ліквідації стихійної торгівлі в місті Южноукраїнську за період з 01.09.2018 по 30.09.2018 року

Управління економічного розвитку Южноукраїнської міської ради

На виконання  рішення Южноукраїнської міської ради від 25.01.2018 №961 «Про невідкладні з...

До відома осіб з інвалідністю!

Управління економічного розвитку Южноукраїнської міської ради

Академія праці, соціальних відносин і туризму (м.Київ, м.Дніпро) запрошує людей з інвалідністю безко...

Інформація про заходи щодо ліквідації стихійної торгівлі в місті Южноукраїнську за період з 01.08.2018 по 31.08.2018 року

Управління економічного розвитку Южноукраїнської міської ради

На виконання рішення Южноукраїнської міської ради від 25.01.2018 №961 «Про невідкладні за...