AA

До уваги суб’єктів господарювання!

З 25 вересня по 17 жовтня 2018 року Офіс з просування експорту при Міністерстві економічного розвитку і торгівлі України (далі – Офіс) проводитиме конкурс для місцевих органів виконавчої влади – «Битва міст».

Метою конкурсу є визначення двох українських міст (окрім м. Київ), в яких будуть реалізовуватися національні безкоштовні освітні програми для підприємців та експортерів «Export Revolution Ukraine» та «Creative Export Ukraine»: безкоштовні семінари з питань виходу на зовнішні ринки, різнобічних аспектів експортної діяльності, креативного підприємництва та експорту. Заняття відбуватимуться за участі міжнародних експертів та тренерів. Офіс повністю забезпечує процес реалізації програми та проведення семінарів у містах.

Освітні програми «Export Revolution Ukraine» та «Creative Export Ukraine» розроблені Інститутом маркетингу Естонії у співпраці з Офісом за підтримки Мінекономрозвитку та фінансуються Міністерством закордонних справ Естонії.

Для участі міста Южноукраїнськ у конкурсі «Битва міст», необхідно представникам  бізнесу забезпечити необхідну кількість заяв-реєстрацій.

18 жовтня 2018 року Офіс обере два міста – переможця, що матимуть змогу приєднатись до реалізації національних навчальних програм. Відбір здійснюють представники Офісу, використовуючи умови участі в програмі, що доступні онлайн за посиланням: epo.org.ua/revilution-pro-terms/ «Export Revolution Ukraine» та epo.org.ua/creative-pro-terms/ «Creative Export Ukraine».

Міста переможці отримають відзнаку від Інституту Маркетингу Естонії за підтримку проектів розвитку та співробітництва та відзнаку від Офісу – за реалізацію національних освітніх програм.

Для отримання більш детальної інформації рекомендуємо звертатися до менеджера освітніх програм Офісу – Анастасії Крилової, тел. +38(063) 740-03-35.

 

Читайте також

Увага!

Виконавчий комітет Южноукраїнської міської ради

Місто Южноукраїнськ постійно виборює звання всебічно безпечного та зручного для проживання міст...

Грант!

Виконавчий комітет Южноукраїнської міської ради

Міністерство закордонних справ Республіки Болгарія через Посольство Республіки Болгарія в Києві огол...

Відбулося засідання робочої наради щодо вирішення проблемних питань подолання несанкціонованої (стихійної) торгівлі у місті Южноукраїнську

Виконавчий комітет Южноукраїнської міської ради

11 травня 2019 року в залі засідань виконавчого комітету Южноукраїнської міської ради відбулося засі...